Toto sú poslední traja bojovníci, ktorí budú pridaní do Super Smash Bros.

Toto sú poslední traja bojovníci, ktorí budú pridaní do Super Smash Bros.

 

Na včerajšom Nintendo Direct venovanej hre Super Smash Bros. pre Wii U a 3DS odhalilo Nintendo posledné dve postavy, ktoré do nej pridá. Nechýbajú nové informácie ohľadne Clouda.

Cloud bude mať novú mechaniku Limit Break, ktorú hráči poznajú z Final Fantasy VII. Pri boji sa nabíja a keď sa ukazovateľ naplní, Cloud získa na chvíľu bonusy k všetkým vlastnostiam a jeden špeciálny útok navyše. Ako presne to bude fungovať, môžeme vidieť vo videu nižšie. Hrdina Final Fantasy VII stojí na oboch platformách po 6 dolárov, no ak si ho kupujete pre obe, zaplatíte len 7 dolárov.

Okrem informácií ohľadne Clouda prinieslo Nintendo oznámenie dvoch nových postáv. Sú nimi Bayonetta a Corrin.

Corrin vzbudila u fanúšikov rôzne ohlasy, keďže ide už o siedmu postavu zo série Fire Emblem. Corrin je konkrétne z hry Fire Emblem Fates, ktorá je dostupná zatiaľ iba na japonskom trhu a my sa jej vydania dočkáme až budúci rok. Táto DLC postava bude stáť 5 dolárov pre jednu platformu alebo 6 dolárov pre Wii U aj 3DS.

Treťou a zároveň poslednou postavou, ktorá bude do hry pridaná, je Bayonetta. Tá si získala svoju populárnosť hlavne úspešnou Wii U hrou Bayonetta 2.

Zdroj: kotaku.com, eurogamer.net, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk