Xenoblade Chronicles X veľkosťou sveta pokorí gigantov ako Zaklínač 3, Skyrim či Fallout 4

Xenoblade Chronicles X veľkosťou sveta pokorí gigantov ako Zaklínač 3, Skyrim či Fallout 4

 

Wii U a celkovo aj Nintendo na prvý pohľad v konzolovom boji zaostávajú, svojím fanúšikom ale majú čo ponúknuť. Už o necelý mesiac sa dočkáme Xenoblade Chronicles X.

Najnovší titul zo série Xenoblade vyšiel na Wii U v Japonsku 29. apríla, u nás sa ho dočkáme už 4. decembra. V posledných dňoch sa na internete zverejňujú rôzne videá, ktoré by nám mali hru priblížiť. Môžeme v nich vidieť ukážku herného sveta a porovnanie jeho veľkosti so Skyrimom. V ďalších videách vidíme viac akčnejšiu stránku samotného titulu, kde sú ukázané súboje veľkých mecha robotov, ako aj preskúmavanie oblasti, či už po zemi alebo za letu v robotovi. Pri tom druhom spôsobe netreba zabúdať na to, že lietanie spríjemňuje hudbam, ktorá hrá z robotovho videa. V poslednom videu sa pozrieme na vyše 40-minútovú ukážku gameplayu.

Xenoblade Chronicles X sa pravdepodobne stráca pod veľkou popularitou súčasných RPG gigantov Zaklínač 3, Fallout 4 a iných AAA hier , ktoré tento mesiac vychádzajú, netreba ale tento Wii U titul podceňovať. Na Paris Games Week 2015 totiž získala hra ocenenie za najlepšie RPG roku.

Zdroj: youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk