Pred pozeraním nového videa z Project Zero V si radšej navlečte nejaké tie plienky

Pred pozeraním nového videa z Project Zero V si radšej navlečte nejaké tie plienky

 

Oživí táto hra zašlú slávu klasických survival hororov spred 15 rokov? Na to odpovedať nevieme, no ručíme vám za to, že z Maiden of Black Water si naložíte do gatí.

Ambiciózna ducharina predvádza v novom gameplay traileri všetko to, čím si jej predchádzajúce diely vydobili medzi hráčmi rešpekt. Des, temnota, opustené a do čiernej noci ponorené prostredia, krehká hrdinka uprostred démonických prízrakov a ako zbraň jediná vec - starý fotoaparát. Project Zero, alebo tiež pod názvom Fatal Frame známa séria, prichádza vo svojom piatom dieli ako exkluzivita konzoly Nintendo Wii U. Upozorňujeme, že podobné hry alebo videá je pre najlepší efekt pozerať, resp. hrať v noci a úplne sami.

Titul sa u nás bude predávať v dvoch verziách, v limitovanej krabicovej edícii a digitálnou cestou na eShope za 49,99 eur. Tí z vás, ktorí máte len 8 GB verziu konzoly, nemáte k tomu žiaden záložný hardisk a limitka sa vám už neujde, môžete mať vážne problémy. Ak ale máte všetko potrebné, už od 30. októbra 2015, si budete môcť vychutnať zaujímavý obchodný model umožňujúci hrať prvé dve kapitoly úplne zadarmo.

Zdroj: Gematsu, YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk