Nintendo pravdepodobne pripravuje HD verziu najtemnejšej Zelda hry

Nintendo pravdepodobne pripravuje HD verziu najtemnejšej Zelda hry

 

Nechceme sa s vami v žiadnom prípade hádať, no Twilight Princess je podľa nás depresívnejšia hra ako Majora's Mask. A námietky neprijímame!

The Legend of Zelda: Twilight Princess nie je len jednou z najtemnejších hier série, ale zároveň aj najlepšou, pretože v celosvetovom meradle (gamerankings, metacritic) sa nachádza na druhom mieste za najlegendárnejšou Ocarina of Time. Práve táto uznávaná adventúra by mohla prísť podľa najnovších zvestí na konzolu Nintendo Wii U, keďže jeden z hráčov totiž pred pár dňami objavil na eShope ikonu s logom hry. Samozrejme, môže ísť aj len o klasický priamy port pre Virtual Console, no len do tejto chvíle, keď sa nepozrieme na ďalší hint, servery Nintenda, kde sa nachádza veľavravný názov.

Po The Legend of Zelda: Wind Waker HD by sa mohla konzola dočkať ďalšej high definition prerábky. Nielenže by sa tým potešila celá fanúšikovská základňa, zároveň by slúžila ako stimulačný a upokojujúci prostriedok pri čakaní na v stále nedohľadne "blúdiacom" úplne novom titule pre Wii U. Uvidíme, s čím teda prijde Nintendo.

Zdroj: Eurogamer, Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk