Nintendo neplánuje expanziu pre Tears of the Kingdom

Nintendo neplánuje expanziu pre Tears of the Kingdom

 

Rovno nová Zelda?

Nintendo neplánuje využiť masívny úspech hry The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, aby hráčom predali expanziu pre túto hru. V rozhovore pre Famitsu to prezradil producent hry Ejdži Aunuma a režisér Hidemaro Fujibajaši.

„Neviem, či to bude ďalšia práca, ale premýšľam o tom, čo bude "ďalšia zábavná skúsenosť". Môžem len povedať, že v tejto chvíli neviem, akú bude mať formu,“ povedal Fujibajaši a Aunuma ho doplnil: „Tentoraz neplánujeme vydávať ďalší obsah, ale to preto, lebo mám pocit, že som urobil všetko, čo som mohol, aby som vytvoril hry v tomto svete. V prvom rade dôvod, prečo sme sa tentoraz rozhodli pre pokračovanie predchádzajúcej hry, je ten, že sme si mysleli, že by malo význam zažiť nový druh hry na tomto mieste v Hyrule. Potom, ak sa takýto dôvod nanovo zrodí, môže sa do toho istého sveta opäť vrátiť. Či už pôjde o pokračovanie alebo nové dielo, myslím si, že pôjde o úplne nový spôsob hrania, takže budem rád, ak sa naň budete môcť tešiť.“

Tears of the Kingdom má na konte viac ako 18,5 milióna predaných kópií čím sa hra stala bezkonkurenčne najrýchlejšie predávanou hrou v sérii.

Zdroj: Famitsu

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk