Fanúšik Nintenda kúpil akcie za 40 tisíc dolárov, len aby sa spýtal jednu otázku

Fanúšik Nintenda kúpil akcie za 40 tisíc dolárov, len aby sa spýtal jednu otázku

 

Veľká vernosť.

F-Zero séria síce nepatrí medzi najpopulárnejšie série Nintenda, no zjavne má dostatok fanúšikov, aby sa udiala situácia, ktorá sa stala koncom júna.

Jeden fanúšik, ktorý vystupuje na sociálnych sieťach pod prezývkou Momiji totiž ešte vo februári nakúpil akcie spoločnosti Nintendo v celkovej hodnote 40 tisíc dolárov (5,6 milióna Jenov). Dôvod? Aby sa mohol zúčastniť stretnutia akcionárov Nintenda a položiť správnej rade otázku, prečo sme sa do dnešného dňa nedočkali návratu série F-Zero. Od vydania poslednej hry totiž uplynulo už vyše 15 rokov.

Jeho kúpa 100 akcií spoločnosti Nintendo je presne hranicou, kedy akcionári môžu klásť vedeniu otázky a presne to Momiji urobil: „Hral som Nintendo hry od svojho detstva. A nemôžem sa nabažiť pocitu z rýchlosti v F-Zero.“

Momiji položil otázku o návrate F-Zero šéfovi Nintenda Šuntarovi Furukavovi, no odpoveď ho pravdepodobne nepotešila: „Ďakujem za otázku, no...nie. Realisticky je veľmi ťažké vyvíjať nové hry a remaky a to vrátane pokračovaní pre každú Nintendo hru, ktorú hráči žiadajú. No som veľmi vďačný a oceňujem, že fanúšikovia majú od našich hier vysoké očakávania.“

Momiji však smútiť nemusí. F-Zero hry sa síce nedočká, no stále vlastní celkom cenné akcie spoločnosti Nintendo. Teda, pokiaľ sa nerozhodol po odmietnutí na Nintendo zanevrieť a zároveň sa týchto akcií zbaviť.

Zdroj: Kotaku

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk