Fall Guys na Switchi a Xboxe v tomto roku nečakajte

Fall Guys na Switchi a Xboxe v tomto roku nečakajte

 

Problémy s portami?

Minulý rok priletela hra Fall Guys ako veľká voda. Hrali ju milióny hráčov denne a pre Sony to bolo malé víťazstvo. Hra totiž bola časovou exkluzivitou na konzolu od Sony a ak ste si teda hru chceli zahrať na konzole, tak tá od Sony bola jedinou dostupnou.

Exkluzivita však vypršala už dávno a aj preto sme sa už v apríli dočkali ohlásenia, že Fall Guys príde aj na Xbox a Nintendo Switch. A vydanie bolo naplánované na leto 2021.

Lenže ak ste sa pozreli z okna, tak leto sa pominulo a hra na tieto platformy stále nebola vydaná. A teraz sme sa dozvedeli, že sa jej v tomto roku vôbec nedočkáme. Štúdio Mediatonic totiž potvrdilo, že detaily o dátume vydania sa dozvieme až v roku 2022.

„Vieme, že mnohí sa tešia na príchod Fall Guys na Xbox a Nintendo Switch. Na sociálnych sieťach je množstvo špekulácií, ktoré spájali vydanie týchto verzií so začiatkom šiestej sezóny, no chceme objasniť , že to tak nie je, aby nebol nikto zmätený. Ďakujeme za trpezlivosť. Vytvorenie portov je jednou z našich hlavných priorít a viac detailov prezradíme v 2022.“

Ako vývojári správne podotkli, do hry prišla včera šiesta sezóna Fall Guys, ktorá prináša tradičnú dávku nového obsahu.

Zdroj: MediaTonic

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk