Viacerí populárni predajcovia už majú v databázach Switch Pro za 399€

Viacerí populárni predajcovia už majú v databázach Switch Pro za 399€

 

Blíži sa ohlásenie.

Zdá sa, že špekulácie o tom, že Nintendo ešte pred E3 predstaví svetu novú revíziu svojej Nintendo Switch konzoly budú naplnené. Mnohí populárni predajcovia totiž už majú v systémoch zmienky o tejto novej konzole Nintenda.

Francúzsky obchod Boulanger napríklad pridal konzolu na chvíľu do svojej ponuky s dátumom spustenia predobjednávok stanoveným na 4. júna 2021 za cenu 399€.

Konzolu však do svojej databázy produktov umiestnil aj Amazon a ďalšie obchody. Zdá sa teda, že každou hodinou nám môže Nintendo potvrdiť jeho existenciu.

Nintendo Switch Pro by mal ponúknuť 7-palcový OLED displej, lepšie hardvérové špecifikácie a aj podporu 4K a DLSS. Vydanie konzoly sa podľa Bloombergu chystá na jeseň tohto roka a konzola má nahradiť štandardnú Switch konzolu a bude sa predávať popri konzole Switch Lite.

Uvidíme však ako na cenu zareagujú fanúšikovia Nintenda. Predsa len ide o 100€ zdraženie oproti súčasnej cene Nintendo Switch konzoly a dávalo by ju to na cenovú úroveň PlayStation 5 Digital Edition a o 100€ vyššiu cenu ako Xbox Series S.

Zdroj: VGC

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk