Fall Guys na Xbox a Nintendo Switch v lete nepríde

Fall Guys na Xbox a Nintendo Switch v lete nepríde

 

Nečakaný odklad.

Po vypršaní Playstation exkluzivity hry Fall Guys bolo iba otázkou času, kedy sa hra objaví aj na ostatných konzolách a vo februári prišlo k oficiálnemu ohláseniu príchodu hry na konzoly od Nintenda a Microsoftu. Cieľové obdobie vydania? Leto.

To však nakoniec neplatí. Štúdio MediaTonic totiž oznámilo, že hra bude chvíľu meškať a dokonca sme sa nedočkali ani nového cieľu na vydanie hry. Dôvodom je to, že nedávna akvizícia štúdia spoločnosťou Epic Games si vyžaduje určitý čas pre integráciu a štúdio tak jednoducho nestíha do leta porty pripraviť.

Má to však aj jednu dobrú správu. V momente, keď hra na tieto platformy príde, tak už bude obsahovať aj možnosť cross-playu, takže budete môcť hrať s kamarátmi bez ohľadu na preferovanú platformu.

„Náš tím pokračuje v raste, aby uspokojil požiadavky našich fanúšikov a dodával skvelý obsah. Srdcia tímu však ostávajú tam, kde vždy boli. Fall Guys bude naďalej dostávať sezónny obsah, nové prekážkové dráhy, kostýmy a ďalší obsah, ktorý ste si obľúbili.“

Zdroj: MediaTonic

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk