Capcom ohlásilo hneď dve nové hry Monster Hunter pre Switch

Capcom ohlásilo hneď dve nové hry Monster Hunter pre Switch

 

Nádielka, aká sa nevidí.

Capcom si chce po neprítomnosti Monster Hunter World udobriť hráčov Nintenda hneď dvoma novými hrami, tradičnejším Monster Hunter Rise a príbehovejším Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin.

Monster Hunter Rise bude prvou hrou série na Switchi, ktorá bola priamo pre Switch vytváraná. Z toho dôvodu môže naplno využívať benefity hardvéru a to je aj vidieť. Obrovským prostrediam nechýbajú detaily, postavy vyzerajú veľmi solídne, čo platí aj o monštrách a celkovo hra pôsobí veľmi svižne. Novinkou v hrateľnosti bude možnosť behania po stenách a využívania špeciálnych chrobákov, ktoré hráča zmenia na "Spider Mana".

Monster Hunter Rise čakajte 26. 3. 2021.

Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin je pokračovaním milej hry z Nintendo 3DS Monster Hunter Stories, ktorej kvality sme uznali aj v našej dobovej recenzii. Táto teraz už podséria je oproti normálnej sérii rozdielna v prístupe k príbehu a hrateľnosti. V prvom rade Stories malo príbeh a bude ho mať samozrejme aj Stories 2 (čo dokumenujú krásne cutscény) a namiesto hack and slash je bude hra ťahové RPG nepodobné starým dobrým JRPG. Viac informácií zverejní Capcom postupom času. Predsa len do vydania je ešte takmer celý rok.

Táto hra vyjde v lete 2021.

Zdroj: Nintendo

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk