Darksiders 2 Deathinitive Edition si už zahráme aj na Nintende Switch

Darksiders 2 Deathinitive Edition si už zahráme aj na Nintende Switch

 

Máme pre vás dobrú správu. Smrť vás už môže sprevádzať kamkoľvek sa vyberiete, či už na cestách, dovolenke alebo aj doma vo vani. Ehm..nie je sa čoho báť, samozrejme na vašej konzole Nintendo Switch.

Vlastníci konzoly Nintendo Switch majú opäť dôvod na radosť, do svojej knižnice si môžu totižto pridať ďalšiu kvalitnú hru, ktorou nie je nič iné ako Darksiders 2 Deathinitive Edition. Hru nám priniesli na ostatné platformy ešte v roku 2012 vývojári zo spoločnosti THQ Nordic.

Staňte sa desivou hrozbou, ktorej sa každý obáva, ale nikto jej nemôže uniknúť. Death, najobávanejší zo štyroch Horsemenov sa púšťa do pátrania, na ktorého konci by malo čakať výkúpenie mena jeho brata. Cestou však objavuje staroveký hnev, ktorý ohrozuje všetko živé.

Deathinitive Edition samozrejme obsahuje všetky vydané DLC, ktoré vás zabavia na slušných 30 hodín. Taktiež obsahuje vylepšenú grafiku, ktorá sa týka hlavne nasvietenia a tieňov, postavy a samotného herného prostredia.

Darksiders 2 Deathinitive Edition si môžete zaobstarať na Nintendo Switch od 26. septembra 2019. Jej cena je stanovená na 29.99 $.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk