Futuristická arkádovka Scrap dnes prichádza na Nintendo Switch

Futuristická arkádovka Scrap dnes prichádza na Nintendo Switch

 

Vlastníte Nintendo Switch a máte radi arkádové hry? Možno Vás preto zaujme práve tento herný titul.

Do bohatého portfólia arkádových hier, ktoré si môžete zahrať na Nintende Switch, pribudol najnovší prírastok s názvom Scrap. Za týmto titulom stoja vývojári z Woodland Games, pričom jej vydavateľom je spoločnosť Ultimate Games.

V hre sa ocitáte v "koži" mechanického hrdinu, po nečakanom prebudení, na výber nemáte veľa možností, iba utekať spolu s futuristickou továrňou. Podľa tvorcov hry je ovládanie jednoduché a intuitívne, hráčovi nie je umožnené zastaviť, pričom vašou jedinou možnosťou je stále napredovať a vyhýbať sa rôznym prekážkam. V každom prípade to ale podľa tvorcov, nebude žiadna prechádzka ružovou záhradou.

Hru zdobí štýlová grafika a zaujímavý elektronický soundtrack. Hráčom bude k dispozícii 33 levelov, v troch rôznych svetoch.

"Stupeň obtiažnosti a rýchlosť nášho hrdinu narastá priamo úmerne hráčovmu progresu. Splnenie vyšších levelov bude pre hráčov pomerne veľká výzva", uviedol jeden z vývojárov, Pawel Kozakowski.

Scrap vychádza na Nintendo Switch už dnes. K dispozícii je iba digitálna distribúcia, pričom stiahnuť si ju môžete na oficiálnej stránke Nintenda. Cena je na dnešný herný priemysel priam symbolická, zaobstarať si ju môžete za 4,99 €.

Zdroj: thegg.net

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk