Platinum Games by chcelo priniesť The Wonderful 101 na Switch

Platinum Games by chcelo priniesť The Wonderful 101 na Switch

 

Hra by si väčšiu odovzu určite zaslúžila.

Aj keď The Wonderful 101 patrilo medzi najzaujímavejšie kúsky konzoly Nintendo Wii U, po stránke predajov bohužiaľ trestuhodne zapadla prachom, a to preto že vyšla na Nintendo Wii U. Konzola sa jednoducho nepredávala príliš dobre, a keď sa nepredáva dobre konzola, je vysoko pravdepodobné, že sa dobre predávať nebude ani hra, ktorá možno na prvý pohľad až tak nezaujme, hoci sa v nej skrýva bohatá herná mašina. Práve takouto hrou je The Wonderful 101.

Tento titul, ktorý majú na svedomí tvorcovia Bayonetty, pojal tému superhrdinov veľmi svojsky, a aj práve preto v hre nestretnete len jedného, dvoch, či troch, ale rovno vyše sto. Tak ako Svätoplukove pruty sú najsilnejšie, keď sú spolu, tak aj v tejto hre sa dá zachrániť Zem proti útokom mimozemšťanov len vtedy, ak všetci do jedného spoja svoje sily.

Aj napriek svojim kvalitám predajmi The Wonderful 101 na Wii U príliš nezahviezdilo

Originálnosti sa v The Wonderful 101 medze vôbec nekladú, ba čo viac, tú hra využíva v plnej miere. A preto je škoda, že hra na Wii U dosť prepadla a nezískala si viac fanúšikov, než nakoniec získala. To všetko by mohol zmeniť príchod na Switch. Je veľa exkluzivít Wii U, ktoré by si zaslúžili druhú šancu a The Wonderful 101 patrí jednoznačne medzi ne.

Platinum Games momentálne hľadá spôsob ako hru na Switch nakoniec predsa len priniesť. Zatiaľ sa len vedú rokovania s Nintendom, no veríme, že nakoniec predsa len dospejú k dohode a tak táto zaujímavá akcia konečne dostane toľko pozornosti, koľko si naozaj zaslúži.

Ako sme spomenuli, existuje mnoho iných Wii U exkluzivít, ktoré by si zaslúžili druhú šancu práve na Switchi. Menovite napríklad Xenoblade Chronicles X, Fatal Frame: Maiden of Black Water, New Super Mario Bros. U alebo aj Yoshi's Woolly World.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk