Pozite sa na prvých 30 minút farebného dobrodružstva Splatoon 2

Pozite sa na prvých 30 minút farebného dobrodružstva Splatoon 2

 

Splatoon sa po prvom vydaní tešil veľkej popularite a na Wii U sa zaradil k najpopulárnejších multiplayer titulom na konzole. Dokáže to isté aj Splatoon 2 na Nintendo Switch?

Všetko nasvedčuje tomu, že áno. Vývojári totiž neskúšajú nič drastické a hráčom prinášajú mierne vylepšené pokračovanie v podobe Splatoon 2. Hra ma rovnaké príjemné farebné spracovanie, bizarné zbrane a dynamickú hudbu.

Dnes tu máme prvú ukážku z herného režimu pre jedného hráča a v 30 minútach môžeme vidieť, akých vylepšení sa hra dočkala. V kampani bude hráč zachraňovať Callie, ktorá bola unesená. Hráč bude musieť prejsť lineárnymi úrovniami, pričom v každej bude mať určenú zbraň, ktorú musí použiť. Po prejdení ale bude možné úrovne zopakovať v Challange móde, ktorý da hráčovi do rúk inú zbraň a hranie mu sťaží špeciálnou výzvou. Odomknuté zbrane sa budú dať následne vylepšovať pomocou predmetov, ktoré sa budú dať v kampani nájsť.

Splatoon 2 vychádza 21. júla exkluzívne na Nintendo Switch a v predaji by v tom čase mala byť aj špeciálna bundle Nintedo Switch konzoli s hrou Splatoon 2.

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk