Metroid: Samus Returns DLC obsah odomnú iba 4 amiibo figúrky

Metroid: Samus Returns DLC obsah odomnú iba 4 amiibo figúrky

 

Keď bol ohlásený remake Metroid 2 pre 3DS, mnoho fanúšikov bolo nadšených z návratu klasického 2D Metroid gameplayu. Teraz sa dozvedáme novinky o využití amiibo v hre.

Metroid: Samus Returns bude podporovať 4 amiibo figúrky, ktoré vám v hre odomknú rôzny obsah, ktorý inak nezískate. Nová Samus Aran figúrka vám v hre pridá Energy Tank a ak hru dohráte do konca, odomkne sa vám v hernej galérii aj exkluzívny Metroid 2 art. Metroid figúrka bude mať praktickejšie využitie: jej použitím sa vám na mape odhalí lokácia všetkých Metroidov nablízku. Tí, ktorí prejdú celú hru si budú môcť následne vyskúšať novú hernú obtiažnosť Fusion. Samus figúrka zo Super Smash Bros. sady odomkne hráčom Missile Tank a koncept art do galérie a posledná 4. figúrka, Zero Suit Samus, sprístupní hráčom ďalší Energy Tank a umožní počúvať Samus Returns soundtrack cez špeciálny herný mód.

Jedna amiibo figúrka u nás stojí priemerne 13€, čiže za všetok tento dodatočný obsah si zaplatíte okolo 50€. Vznikajú tak reakcie, že ide o predražené limitované DLC, ktoré by malo byť už v základnej hre.

Metroid: Samus Returns vychádza na 3DS 15. septembra.

Zdroj: eurogamer.net

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk