Animal Ark Africa - RECENZIA IPHONE

 

Slovenské vývojárske štúdio Sketch Games vydalo prvú slovenskú hru pre Iphone/Ipod Touch – Animal Ark. Ako dopadla ? To sa dozviete v tejto minirecenzii.

{gallery}/recenzie/animalark.recenzia.iPhone.alrenx/1/{/gallery}

Animal Ark v preklade zvieracia archa, je vlastne logická hra v ktorej ukladáte jednotlivé zvieratá na seba a snažíte sa spájať ich do trojíc, čím sa vám uvoľní pľac. Princíp je veľmi jednoduchý a hneď si spomeniete na známu hru Slide-a-Lama. Cieľom je dosiahnuť čo najvyššie skóre. K vyššiemu skóre dopomáhajú aj bonusové otázky, alebo čo najlepší čas. Okrem samotnej hry je v menu ešte encyklopédia Afriky, kde nájdete aj odpovede na bonusové otázky. Hra je silno návyková a ja som ju vydržal hrať 3 hodiny v kuse.

{gallery}/recenzie/animalark.recenzia.iPhone.alrenx/2/{/gallery}

Môžete nás nájsť aj v rebríčku TOP50. Hra má krásnu „iphonovskú grafiku“, ktorá sa vám môže zdať detská ale inak si to neviem ani ja predstaviť. Všetko je pekne animované a v pozadí hrá príjemná hudba. Africké zvieratká budete ukladať v jednom z piatich prostredí. Cena na appstore je 1.59Eu, čo je prijateľná čiastka za skvelú hru , ktorá sa Slovákom naozaj podarila. Dúfajme že sa tomuto štúdiu bude dariť a prinesie minimálne tak dobré hry a aplikácie ako Animal Ark. Hra nás všetkých v redakcii čo máme iPhone naozaj zabavila.

 

{gallery}/recenzie/animalark.recenzia.iPhone.alrenx/3/{/gallery}

 

Zábavnosť
Encyklopédia
Pekné animácie a grafika

Nemožnosť synchronizovať offline skóre s online
95% 80%
ŽÁNER logická
VÝROBCA Sketch Games
HRU NA RECENZOVANIE POSKYTLA SPOLOČNOSŤ

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk