Trojka v mobile #3: Pretekárske autíčka milujeme všetci bez rozdielu veku!

Trojka v mobile #3: Pretekárske autíčka milujeme všetci bez rozdielu veku!

 

Pamätáte si ešte na éru pretekárskych hier ako Wacky Wheels? Tak potom by vám jedna z trojice dnes predstavených hier určite nemala ujsť. 

Boom Karts (Android, ZDARMA)

Boom Karts prichádza na mobily ako blesk z jasného neba. Hru má na svedomí Fingersoft štúdio a vyšantíte sa v nej v pretekoch na rôznych tratiach, a to všetko v krásnej 3D grafike. Svojich pretekárov si budete môcť upravovať s množstvom oblečenia a vylepšovať svoje rýchle mašiny novými technológiami. Boom Karts si zatiaľ môžete zahrať iba na platforme Android, no na iOS verzii sa, ževraj usilovne pracuje. 


Lines On Sides (iOS, 1.09 €)

Logické hry milujú všetci. V Lines on Sides budete spájať akési štvorce rôzne usporiadané do tvarov a prepájať ich s okrajmi podľa farieb. Že vám to znie nepochopiteľne? Tak si pozrite nasledujúce video, ktoré vám to ihneď ozrejmí. Hru si momentálne môžete zakúpiť iba pre zariadenia Apple za cenu 1.09 €


One Escape! (iOS, 3.49 €)

One Escape! vychádza okrem mobilu aj na konzoly (Xbox, PlayStation a Nintendo Switch) a to zaručuje jedno - pôjde o trochu viac prepracovanejší titul, ako by sme si mohli myslieť. Traja kamaráti sa rozhodnú, že vylúpia banku, čosi sa zvrtne a vy sa dostanete „do lochu“. A, ako hádate správne, budete sa musieť z neho nepozorovane dostať preč, a skrývať sa pred zrakmi neúprosných stráží. Tak čo? Zvládnete to?


Zdroj: Apple Appstore, Google Play

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk