Trojka v mobile #1: Vďaka vášmu smartfónu sa môžete stať aj politikom

Trojka v mobile #1: Vďaka vášmu smartfónu sa môžete stať aj politikom

 

Mobilných hier je naozaj veľká hŕba. Mnoho z nich nestojí ani za deravý groš, iné zas stoja aj za utratenie nejakého toho eura. My vám v rubrike „Trojka v mobile“ vždy predstavíme trojicu aplikácií alebo mobilných hier, ktoré by vo vašom vrecku chýbať rozhodne nemali.

Democratic Socialism Simulator (iOS, Android, ZDARMA - 3.29 €)

Simulátory sa v poslednej dobe tešia veľkej obľube a simulátor politiky je skvelým spestrením vášho smartfónu. Veď povedzte mi, kto z vás nechcel byť aspoň raz politikom a ukázať všetkým, ako vládnuť? The Democratic Socialism Simulator vám to všetko dovolí. Stanete sa prvým socialistickým prezidentom Spojených štátov, budete robiť rôzne reformy, zvyšovať a znižovať dane, meniť ekonomiku, ale čo je najdôležitejšie - vládnuť. No nezabúdajte na prvé pravidlo politiky - NIKOMU NEVERTE!

Retro Bowl (iOS, Android, ZDARMA)

Tento zápas musíte vyhrať hoc je všetko z kociek. Športové hry sú pre mobily ako stvorené, no aj tak ich je o niečo menej ako hier z iných žánrov. No ak na nejakú narazíte, určite stojí za to. Jednou takou je aj Retro Bowl - simulátor amerického futbalu v pixelartovom prevedení. Ak nemáte vo svojom bydlisku ihrisko pre tento v našich končinách netradičný šport, no máte chuť na naháňanie šišky, smelo do toho! Je to naozaj zábava!

Shadow Frog (iOS, ZDARMA)

Už vás nudia tie moderné 3D nablýskané hry a chceli by ste si v mobile zahrať niečo s nádychom nostalgie? Tak potom vyskúšajte logickú plošinovku Shadow Frog. Áno, hádate správne - dostanete sa do úlohy malej žabky, ktorá bude blúdiť rôznymi bludiskami. Navyše, bude prenasledovaná vlastným tieňom z predchádzajúcich životov a stretnutie s ním je pre ňu smrteľné. Tak pozor naňho!

Zdroj: Google Play, iTunes

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk