Square ohlasuje nové hry Final Fantasy VII, jedna z nich je battle royale

Square ohlasuje nové hry Final Fantasy VII, jedna z nich je battle royale

 

Začína sa dojenie?

Square včera neočakávane ohlásilo úplne nové Final Fantasy VII hry pre mobilné telefóny s iOS a Android, ktoré vyjdú v zatiaľ nestanovený presný dátum ako free-to-play tituly s mikrotransakciami. Predstavujem vám Final Fantasy VII: The First Soldier a Final Fantasy VII: Ever Crisis.

Final Fantasy VII: The First Soldier

The First Soldier je prvá battle royale hra vychádzajúca zo série Final Fantasy, ktorá sa bude prirodzene odohrávať v kulisách Final Fantasy VII. V hre budeme môcť využívať rôzne zbrane a mágiu, aby sme porazili ostatných hráčov. V zásade ide o mobilnú verziu Fortnite v štýle Final Fantasy VII, ktorá bude vydaná ešte tento rok.

Final Fantasy VII: Ever Crisis

Ever Crisis je omnoho zaujímavejší projekt. Ak ste si niekedy priali, aby sa všetky hry Final Fantasy VII spojili do jedného, Ever Crisis vám tento sen splní. Tvorcovia spoja Final Fantasy VII, Final Fantasy VII: Crisis Core, Dirge of Cerberus: Final Fantasy VII, Final Fantasy VII: Before Crisis, Final Fantasy VII: Advent Children a Final Fantasy VII Remake do jedného koherentného celku s niekoľkými úplne novými príbehovými prvkami prehlbujúcimi lore. Avšak je tu jeden zádrhel. Nebudú to kompletné hry ale hra pozostávajúca z tých najdôležitejších momentov každej hry, či už ide o cutscény alebo jednotlivé herné pasáže a hra bude rozdelená na kapitoly. Niečo ako Final Fantasy XV Pocket Edition?

Mimochodom, Ever Crisis je hra, ktorá paradoxne vyzerá presne tak, ako si svojho času fanúšici priali, aby takto vyzeral remake - 3D grafika, no fixný 2D pohľad, všetky príbehy v jednom balení a zachovanie ťahových súbojov. Skutočne škoda, že sa Square rozhodlo priniesť takýto unikátny projekt len v podobe bezplatnej hry pre mobily.

Zdroj: Square Enix

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk