Nová Call of Duty hra ohlásená! Pre smartfóny

Nová Call of Duty hra ohlásená! Pre smartfóny

 

Na ohlásenie klasického dielu si musíme ešte počkať.

Nie že by sme to neočakávali, ale aj tak nás to trochu prekvapilo. Je zrejmé, že Activision sa bude snažiť žmýkať popularitu svojich značiek ešte viac po nie príliš úspešnom začiatku roka a do tohto procesu zatiahol aj značky Blizzardu v podobe Diabla Immortal.

Tak vznikol Call of Duty: Mobile pre iOS a Android. Hra je vyvíjaná v spolupráci s čínskym vydavateľom Tencent a prinesie „ultimátny zážitok z first-person strieľačky,“ fanúšikmi obľúbené mapy, módy a postavy zo série. Hru konkrétne vyvíja rovnaké štúdio, ktoré má na svedomí mobilný port PUBG a bude postavená na Unity engine. Ak máte o hru záujem, môžete sa zaregistrovať do beta testovania.

„Prinesieme ultimátnu first-person strieľačku na mobily s neuveriteľnou grafikou a skvelou Call of Duty hrateľnosťou,“ povedal viceprezident mobilnej divízie Activisionu, Chris Plummer. „Call of Duty je synonymom s neuveriteľnou kvalitou a hrateľnosťou a tím nemohol byť šťastnejší, že si Activision vybral práve ich, aby preniesli túto sériu na mobily. S našou expertízou pri budovaní hier, ktoré sú stavané pre mobily sme šťastní, že môžeme priniesť plný Call of Duty zážitok pre fanúšikov po celom svete,“ povedal viceprezident Tencentu, Steven Ma.

Hra ponúkne 4 módy: Free for All, Search & Destroy, Team Deathmatch a Frontline a 6 máp: Nuketown, Killhouse, Hijacked, Crossfire, Standoff a Crash. Zahrať si budete môcť napríklad za postavy Capitana Pricea, Ghosta a ďalších

Zdroj: Comicbook

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk