Zábery z hrania Assassin’s Creed Jade sa dostali na internet

Zábery z hrania Assassin’s Creed Jade sa dostali na internet

 

Prekvapujúco pôsobivé.

V mori ohlásených a neohlásených hier v sérii Assassin’s Creed nájdeme aj projekt s označením Jade. V tomto prípade však nejde o hru, ktorú si budete môcť zahrať na konzolách a PC, nakoľko je určená pre smartfóny. Napriek tomu však musíme skonštatovať, že hra vyzerá viac ako dobre.

Ukazuje nám to poriadna porcia záberov z hrania, ktorá sa objavila na Youtube. Počas nich môžeme vidieť súbojový systém, úpravu postáv a ďalšie. Zábery pochádzajú z uzavretého testovania a preto nie je známe ako veľmi „dokončená“ je táto verzia hry.

„Vytvorte si vlastného zabijaka a vrhnite sa do Assassin's Creed Codename JADE, úplne novej mobilnej hry s otvoreným svetom, ktorá sa odohráva v starovekej Číne! Objavte zážitok z otvoreného sveta Assassin's Creed optimalizovaný pre plynulý zážitok s dotykovým ovládaním. Parkouruj na Veľkom čínskom múre, zakrádaj sa cez rušné mestá, objavuj tajné lokality a cestuj po rozmanitých prostrediach so starovekou Čínou ako epickou kulisou,“ píše sa v oficiálnom popise hry.

Zdroj: Ubisoft

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk