Predstavujeme Xiaomi Pad 6 navrhnutý pre efektívnu prácu

Predstavujeme Xiaomi Pad 6 navrhnutý pre efektívnu prácu

 

Spoločnosť Xiaomi uviedla na medzinárodné trhy Xiaomi Pad 6, ktorý je určený na prácu, ale aj ako centrum zábavy. Xiaomi Pad 6 - efektívna pracovná stanica pre dnešných profesionálov, ktorí pracujú s viacerými úlohami, je vybavený 11-palcovým displejom WQHD+ (2880 x 1800) s jemnosťou 309 ppi a ostrým a jasným obrazom. Použitý čipset Snapdragon® 870 umožňujú profesionálom rýchlo prepínať medzi otvorenými aplikáciami a bezprostredne reagovať na rozmanité požiadavky na pracovisku. Vynikajúca energetická účinnosť a veľká 8840mAh (typ) batéria zabezpečuje vysoký výkon počas celého pracovného dňa.

Navrhnuté tak, aby ste zvýšili svoju produktivitu

Tento vysoko výkonný tablet vybavený praktickými funkciami je skonštruovaný tak, aby predvídal a spĺňal potreby zaneprázdnených profesionálov. Dosahuje to vďaka softvéru MIUI for Pad - exkluzívnemu mobilnému používateľskému rozhraniu, vylepšenému peru Xiaomi Smart Pen (2. generácie) a klávesnici Xiaomi Pad 6 Keyboard, ktorá bez problémov zvyšuje celkovú produktivitu. Xiaomi Smart Pen (2. generácia)2 ešte viac uľahčuje prípravu poznámok, zachytávanie snímok obrazovky alebo používanie funkcie kreslenia na ilustrovanie kreatívnych nápadov. Praktické tlačidlá na pere Xiaomi Smart Pen (2. generácie) vám umožnia urobiť rýchly snímok obrazovky alebo rýchlo prepínať medzi funkciami písania, kreslenia a farieb, kedykoľvek je to potrebné v aplikácii Poznámky. Navyše vyššia hustota pixelov displeja zabezpečuje ľahšiu čitateľnosť malých fontov, takže na displeji sa dá zobraziť ešte viac obsahu, čo zabezpečí menej posúvania.

Pri používaní s klávesnicou Xiaomi Pad 6 Keyboard sa funkčnosť ešte viac rozšíri a rozhranie je prispôsobiteľné, takže používatelia si môžu vytvoriť vlastné klávesové skratky. Na videohovory má Xiaomi Pad 6 vycentrovanú ultraširokou prednú kameru s funkciou FocusFrame, ktorá automaticky nastavuje kameru tak, aby bol používateľ jasne v strede záberu. Štyri mikrofóny tabletu presne snímajú hlas používateľa a výrazne redukujú hluk v pozadí - a to aj na rušných miestach, ako sú otvorené pracovné priestory, kaviarne a letiská. Xiaomi Pad 6 má tiež zabudované rozhranie USB 3.2 Gen 1 a podporuje výstupný videosignál až do rozlíšenia 4K pri 60 Hz, čo určite uspokojí všetky potreby práce s viacerými úlohami naraz.

Tvrdá práca a tvrdá zábava - tento tablet funguje vo dne v noci

Ak sa chcete zabávať na sociálnych sieťach, sledovať videá alebo sa vrhnúť na hranie hier, Xiaomi Pad 6 vám poskytne osobné ultraprenosné centrum zábavy s podporou Dolby Vision®, ktoré ponúka živý vizuálny zážitok. Podporuje 99% farebný gamut DCI-P3 s 1,07 miliardami farieb (podľa štandardu CIE 2015) pre jasný a presný obraz. Obnovovacia frekvencia displeja je až 144 Hz, čo vytvára plynulý herný zážitok. Medzitým certifikát TÜV Rheinland Low Blue Light zaručuje hodiny sledovania so zníženou únavou očí.

Vďaka podpore Dolby Atmos® a Hi-Res Audio je Xiaomi Pad 6 so štvoricou reproduktorov pokrývajúce široký rozsah zvuku, od silných basov až po vysoké výšky, poskytujú skvelý zvukový zážitok - či už počúvate živé rockové koncerty alebo opery.

Váš štíhly a štýlový spoločník na riešenie všetkých úloh

Či už ráno dochádzate do práce, prechádzate cez mesto na stretnutie, idete na služobnú cestu alebo naskakujete do lietadla na exotickú dovolenku, Xiaomi Pad 6 je ideálny spoločník pripravený kedykoľvek a kdekoľvek, ktorého môžete mať každý deň v taške. Tenký, ľahký a odolný Xiaomi Pad 6 má unibody konštrukciu z hliníkovej zliatiny s rámčekom hrubým len 6,51 mm a s hmotnosťou len 490 g.6 K svojmu atraktívnemu vzhľadu Xiaomi Pad 6 pridáva aj ikonickú estetiku vlajkových lodí série Xiaomi 13, čím podporuje profesionálny a zároveň štýlový imidž v každej situácii!

Cena a dostupnosť

Xiaomi Pad 6 je dostupný v dvoch farebných prevedeniach: Gravity Gray a Gold. 6GB+128GB (obe farebné prevedenia) verzia začína na 389 EUR a 8GB+256GB (obe farebné prevedenia) verzia na 429 EUR.

Xiaomi Smart Pen 2.generácie - za cenu 89 eur

Xiaomi Pad 6 Keyboard – za cenu 89 eur

Xiaomi Pad 6 Cover Black – za cenu 29 eur

Xiaomi Pad 6 Cover Blue – za cenu 29 eur

Xiaomi Pad 6 Cover White – za cenu 29 eur

Screen Protector pre Xiaomi Pad 6 – za cenu 19 eur

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk