Spoločnosť Acer rozširuje rad 10" tabletov Iconia Tab

Spoločnosť Acer rozširuje rad 10" tabletov Iconia Tab

 

Spoločnosť Acer predstavila najnovšie produkty radu tabletov Iconia Tab, Acer Iconia Tab P10 a Acer Iconia Tab M10. Oba tablety majú veľké displeje a sú navrhnuté s ohľadom na zábavu. Tieto cenovo dostupné tablety s operačným systémom Android 12 určené pre rodinných užívateľov a študentov, sú napchaté funkciami. Umožňujú všetkým členom rodiny sledovať videá, nech sú kdekoľvek, robiť a ukladať fotografie vo vysokom rozlíšení a ľahko hrať hry.

Výkonné tablety s veľkým úložiskom

Tieto tablety sú vybavené osemjadrovými procesormi MediaTek Kompanio 500, až 6 GB pamäte, 128 GB eMMC flash úložiskom a slotom MicroSD, takže prekonávajú ostatné modely vo svojej triede.

Nabité funkciami pre domácu zábavu

Oba tablety s konštrukciou z hliníkovej zliatiny, batérií s kapacitou 6 000 mAh a portom USB-C na nabíjanie vydržia na jedno nabitie až 10,5 hodiny prehrávania videa a ponúkajú ľahkú produktivitu na cestách. Sú vybavené dvojpásmovou Wi-Fi pre bezproblémové a spoľahlivé pripojenie, duálnymi reproduktormi a 5Mpx prednou kamerou, vďaka čomu sú videohovory vždy krištáľovo čisté. Zadný 8Mpx fotoaparát s automatickým zaostrovaním umožňuje zhotovovať snímky vo vysokom rozlíšení aj za chodu a technológia In-Cell Touch Panel (iTP) znižuje hrúbku displeja a zároveň zlepšuje optický výkon.

Tablet Acer Iconia Tab P10: tenký a ľahký s veľkým 2K displejom a batériou s celodennou výdržou

Výkonný tablet Acer Iconia Tab P10 má veľký 10,4" IPS displej s rozlíšením WUXGA 2K (2 000 × 1 200 px) a úzky rámček s pomerom obrazovky k telu 76 %, vďaka ktorému sa ľahko dostanete do pohodlia a ponoríte sa do filmu. Vďaka konštrukcii z hliníkovej zliatiny je tenký a ľahký, meria 7,8 mm a váži iba 440 g. Google Kids Space robí z učenia zábavu a poskytuje deťom bezpečné miesto na skúmanie kvalitného obsahu, ktorý ich baví a zaujme. dlhej výdrži batérie ho možno ľahko používať doma na zábavu aj na cestách pri plnení pracovných úloh.

Tablet Acer Iconia Tab M10: ideálny pre domácu zábavu aj do školy

Tablet Acer Iconia Tab M10 je tenký 8,6 mm a váži iba 430 g, takže predstavuje dokonalú rovnováhu medzi zábavou a vzdelávaním. Vďaka 10,1" WUXGA IPS displeju s rozlíšením 1 920 × 1 200 px a úzkym rámčekom, 76% pomeru obrazovky k telu, dlhej výdrži batérie a celokovovej tenkej a ľahkej konštrukcii je ideálnym tabletom pre použitie doma aj v škole. Tablet je dodávaný s predinštalovanými aplikáciami Google Kids Space a Google Entertainment Space, ktoré podporujú všetky potreby rodiny v oblasti zábavy Priestor Google Entertainment Space slúži ako jednotný portál pre všetky nainštalované multimediálne aplikácie, personalizovaný domov pre obľúbené filmy, programy, videá, hry, knihy, podcasty a hudbu , rozdelený do štyroch kariet – Sledovanie, Hry, Čítanie a Počúvanie, čo umožňuje rodinám zdieľať tablet, pričom každý člen rodiny má prístup k personalizovanému obsahu prepnutím na svoj vlastný účet.

Aby bol tablet v bezpečí pred nárazmi a otrasmi, je dodávaný s priehľadným nárazníkovým puzdrom z kvalitného materiálu TPU, ktoré podčiarkuje atraktívny dizajn tabletu Iconia. Rohy sú tiež vystužené nárazníkmi, ktoré poskytujú zariadenie lepšiu ochranu.

Cena a dostupnosť

Tablet Acer Iconia Tab M10 je v oblasti EMEA k dispozícii za cenu od 200eur s daňou.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk