Huawei predstavil špičkový fotomobil P60 Pro a ohybná skladačka Mate X3

Huawei predstavil špičkový fotomobil P60 Pro a ohybná skladačka Mate X3

 

Spoločnosť Huawei dnes v nemeckom Mníchove predstavila pre európsky trh svoje nové vlajkové lode Huawei P60 Pro, Huawei Mate X3 a ďalšie nositeľné zariadenia a počítače.

Novinka zo série P sa, rovnako ako jej predchodcovia, chváli atraktívnym dizajnom a vďaka vylepšenému optickému systému aj ešte lepšími fotografickými schopnosťami, čo potvrdzuje aj prvé miesto a najvyššie skóre v histórii rebríčka DXOMARK. Novinka Mate X3 naopak prináša inovácie do sveta tzv. “skladačiek” – ide o najtenší a najľahší ohybný telefón na svete.

Huawei opäť potvrdil svoje miesto na trhu s elektronikou a ukázal, že neustále napreduje v prinášaní praktických a užitočných inovácií. Spoločnosť má už 20 výskumných centier v Európe a je najvýznamnejším žiadateľom v Európskej patentovej kancelárii (EPO). Huawei doteraz získal 4 505 patentov s každoročným nárastom o viac ako 27 %.

Legendárna séria P sa vracia s Huawei P60 Pro

Pre viac ako 15 miliónov európskych používateľov je rad P synonymom pre skvelý zážitok z mobilnej fotografie.

Vďaka malým, ale kvalitným mobilným fotoaparátom sa môže každý používateľ priblížiť k profesionálnej fotografii a zdieľať dôležité životné momenty v tej najlepšej kvalite. Smartfóny od Huawei používam viac ako šesť rokov a obdivujem ich funkcie, dizajn a dlhotrvajúci používateľský zážitok. Moje predošlé smartfóny série P mi dovolili zachytiť emócie a udalosti v neuveriteľnej kvalite. Nový Huawei P60 Pro so skvelými fotografickými funkciami dáva používateľom ďalšie možnosti, ktoré ich fotografické schopnosti posunú na vyššiu úroveň.

povedal Costin Mocanu, víťaz fotografickej súťaže Huawei Next Image Awards 2022.

Novinka Huawei P60 Pro je smartfón číslo jedna s najvyšším skóre v histórii rebríčka DXOMARK. S vynikajúcim skóre 156 bodov vyniká Huawei P60 Pro svojim skvelým celkovým výkonom a fotografickými funkciami, čo z neho robí najpokročilejší fotomobil, aký je v súčasnosti na trhu dostupný. Prestížny rebríček DXOMARK ocenil ako technické, tak fotografické možnosti najnovšej vlajkovej lode.

Huawei P60 Pro pokračuje v odkaze série P s jej optickým systémom a estetickým dizajnom. Novinka má plne vylepšený optický systém a je prvým telefónom na trhu, ktorý prišiel s vybaveným Ultra Lighting Telephoto fotoaparátom s viacerými skupinami šošoviek. Jeho dizajn je tentoraz inšpirovaný prírodou a modernú estetiku interpretuje perlovou textúrou na zadnej strane. Táto úplne nová farba sa nazýva Rococo Pearl a obsahuje prírodné minerály z perlového prášku, ktorý vytvára svetlý a lesklý efekt s prirodzenou štruktúrou. Huawei P60 Pro taktiež vyniká svojou odolnosťou. Nový Quad-Curve display s mimoriadne odolným sklom Kunlun Glass výrazne zlepšuje pevnosť a zvyšuje jeho odolnosť voči pádu.

Huawei Mate X3, Watch 4 series a ďalšie generácie počítačov

Medzi ďalšie predstavené produkty v Mníchove patrí aj vlajková loď Huawei Mate X3. Tá svojím príchodom predstavuje novú éru skladacích smartfónov. Je najľahším a najtenším skladacím smartfónom s veľkou obrazovkou na svete a prináša vylepšenia vnútornej a vonkajšej obrazovky, viacrozmerný pánt a zobrazovací systém novej generácie.

Predstavené boli aj nové smart hodinky Huawei Watch 4 a Huawei Watch 4 Pro, ktoré prichádzajú s ešte väčším zameraním na zdravie používateľov. Vďaka jednodotykovému viacbodovému sledovaniu zdravia je starostlivosť o seba ešte jednoduchšia.

Huawei v Mníchove predstavil aj nový Huawei MateBook X Pro – ultratenký notebook spájajúci estetiku, inovácie a inteligenciu do jedného. Vďaka výkonnému procesoru Intel Core 13. generácie používateľom ponúka ešte lepšiu optimalizáciu produktivity.

Cena a dostupnosť

Nová vlajková loď Huawei P60 Pro je na Slovensku v predpredaji od dnes, 9. mája za odporúčanú maloobchodnú cenu 1199 eur. V rámci predpredajovej akcie pri jeho kúpe získate smart hodinky Huawei Watch GT 3. Táto ponuka platí do 21. mája 2023 alebo do vypredania zásob.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk