Hráč, ktorý minul 100 tisíc dolárov na Diablo Immortal nemá s kým hrať PvP, pretože je príliš silný

Hráč, ktorý minul 100 tisíc dolárov na Diablo Immortal nemá s kým hrať PvP, pretože je príliš silný

 

Zaujímavé problémy.

Že Diablo Immortal je pay-to-win, o tom asi neexistujú žiadne pochybnosti. Napriek tomu, že nedávno vydaná hra je kritizovaná hráčmi zo všetkých strán, tak Blizzard je spokojný – hra im totiž zarobila už 100 miliónov dolárov.

A „súčasťou problému“ je v tomto prípade aj youtuber a hráč Diablo immortal jtisallbusiness, ktorý vytvoril nové video. V ňom sa totiž sťažuje, že nemá s kým hrať PvP, no dôvod je absolútne bizarný.

Jtisallbusiness totiž do hry investoval 100 tisíc dolárov v mikrotransakciách a v PvP časti hry je v súčasnosti prakticky neporaziteľný. Hra však na to reagovala zaujímavým spôsobom. A to tak, že mu jednoducho nevie vytvoriť PvP zápas, pretože jeho MMR a resonance sú tak vysoké, že proste nevie nájsť hráča, ktorý by bol vhodným kandidátom na PvP zápas.

Hráč tak premýšľa, či nemá náhodou kontaktovať Blizzard so žiadosťou o vrátenie peňazí. Nemôže totiž splniť quest, pretože súčasťou questu je dokončiť zápas v Battlegrounds móde, čo je PvP mód. Nakoľko sa však do tohto módu kvôli svojej sile nevie dostať, tak ostane nesplnený. Máme však pocit, že premýšľanie o žiadosti o vrátenie peňazí je v tomto prípade asi tým posledným problémom...

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk