xCloud mieri na Android zariadenia a od 15. septembra bude dostupný aj u nás

xCloud mieri na Android zariadenia a od 15. septembra bude dostupný aj u nás

 

Skvelá správa pre všetkých priaznivcov streamovaného hrania.

Nie je žiadne tajomstvo, že Microsoft so svojou cloudovou streamovacou službou s názvom Project xCloud mieri vysoko a do tejto služby vkladajú veľké nádeje. Dnes sme sa konečne dozvedeli, že od 15. septembra 2020 bude táto služba dostupná na mobiloch a tabletoch s operačným systémom Andorid.

Dôležitejšie však je, že služba bude dostupná aj u nás na Slovensku a taktiež aj v susedných Čechách. Ak ste teda predplatitelia Xbox Game Pass Ultimate, tak sa pripravte, že si užijete viac než stovku hier z Game Passu a nebude chýbať ani podpora Xbox Live, čiže si svoje obľúbené hry môžete zahrať aj s kamarátmi.

Podporované je aj rôzne príslušenstvo, ktoré je uspôsobené na mobilné hranie. Taktiež nechýba podpora Xbox One či PS4 gamepadov. Nižšie ešte prikladáme zoznam podporovaných krajín. 

Austria, Belgium, Canada, Czech Republic, Denmark, Finland, France, Germany, Hungary, Ireland, Italy, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Slovakia, Spain, South Korea, Sweden, Switzerland, the United Kingdom, and the United States.

Podporované krajiny
Zdroj: microsoft

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk