Motorola predstavuje svoj najnovší prírastok z rodiny smartfónov: motorola one

Motorola predstavuje svoj najnovší prírastok z rodiny smartfónov: motorola one

 

S väčšou výdržou batérie, neobmedzeným ukladacím priestorom pre vaše obrázky a videá a väčšou bezpečnosťou vám motorola one dáva istotu v robení toho, čo chcete a kedy chcete. Je šikovný, je jednoduchý, je to smartfónový zážitok ušitý priamo pre vás.

Obľúbili ste si Android a chcete viac? Tento Android One smartfón prináša priamo do vašej dlane najnovší softvér a inovácie s umelou inteligenciou z Google. Motorola one prichádza nabitý Android OS aplikáciami a funkciami, ktoré si zamilujete a spoliehate sa na ne, a ktoré vám dávajú všetko, čo chcete a nič, čo nechcete, rovnako ako vaše obľúbené Moto Akcie, ktoré ste si zamilovali.

Google Lens poháňaná umelou inteligenciou, integrovaná do kamery, ktorá umožňuje interakciu so svetom okolo vás len tým, že nasmerujete svoj fotoaparát. Predstavte si, že kráčate ulicou v novom meste a odfotíte si orientačný bod, Google okamžite vyhľadá jeho históriu. Je jedlo vaša záľuba? Urobte si fotku vášho obľúbeného jedla a Google vám vyhľadá recept, aby ste si ho doma mohli pripraviť sami a oživiť tak vašu spomienku. Zamilovali ste sa do nejakého umeleckého diela v galérií? S Google Lens získate všetky jeho detaily.

Ak je pre vás dôležitá bezpečnosť, buďte si istí, že motorola one dostáva aktualizácie k najnovšiemu operačnému systému Android a máte s ním pokoj na duši vďaka Google Play Protect a mesačným bezpečnostným aktualizáciám, pri ktorých je zaručený príjem po dobu troch rokov. To znamená, že nech ste kdekoľvek a robíte čokoľvek, Android One zabezpečí, že váš softvér bude aktualizovaný a vaše informácie budú v bezpečí.

Bezstarostné bezdrôtové transakcie vďaka najnovším bezpečnostným aktualizáciám znamenajú, že môžete využiť NFC technológiu a platiť s istotou.
Zmeňte spôsob, akým pracujete s každodennými úlohami - od platenia za obed až po odpípnutie cestovného lístka - a prežite deň bez toho, aby ste sa spomalili vyhľadávaním bankových kariet, vlakových lístkov, či bločkov.

Chcete žiť pre aktuálnu chvíľu a zachytiť ju! Pokročilý 13MP duálny systém inteligentných kamier a 8MP selfie kamera perfektne zaostrí a posunie vaše fotografické schopnosti o level vyššie s naším portrétom, cinemagrafmi a časozbernými módmi pre vytvorenie pôsobivých a trvalých spomienok. Vďaka neobmedzenému vysokokvalitnému ukladaniu v Google Photos, sa tiež nikdy nemusíte obávať straty nečakaného kúzelného momentu - prvých krokov dieťaťa, chytania kytice, kopnutia víťazného gólu alebo stretnutia s vašou obľúbenou celebritou – s motorola one je tu vždy priestor na ďalšie fotky.

Energia počas vášho dňa (celého dňa). Dajte zbohom vypínaniu svojho telefónu počas fotenia alebo minútu pred tým, ako potvrdíte svoju rezerváciu, prípadne v momente, keď zabočíte do zlej uličky v cudzom meste ... Motorola one vám prináša pohodlie prostredníctvom batérie, ktorá má na jedno nabitie celodennú výdrž. Teraz môžete dokonca vyraziť na krásnu jesennú túru alebo na svoj obľúbený futbalový zápas s istotou, že budete mať dostatok energie na zachytenie vašich obľúbených chvíľ, udržanie kontaktu so svojimi priateľmi počas dňa a nakoniec aj na nájdenie svojej cesty domov. A ak sa vám po celodennej zábave vybije batéria, môžete ju rýchlo dobiť prostredníctvom TurboPower nabíjačky, ktorá vám po 20 minútach nabíjania poskytne až 6 hodín energie.

Nový motorola one je inteligentný, bezpečný a jednoducho úžasný. Motorola one bude na Slovensku k dispozícii v prvej polovici októbra 2018 za 299 EUR u autorizovaných predajcov spoločnosti Lenovo.

Zdroj: Lenovo

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk