Oneplus 5T prináša limitovanú edíciu v Star Wars dizajne

Oneplus 5T prináša limitovanú edíciu v Star Wars dizajne

Spoločnosť OnePlus je známa vytváraním vlajkových lodí za čo najnižšiu cenu.Taktiež radi robia špeciálne edície a tentoraz dostane ich mobil ošatenie v Star Wars štýle.

Pred pár týždňami OnePlus odhalil svoj nový model 5T, ktorý sa od 5 líši displejom v pomere 18:9. Zároveň sa pýši skenerom tváre, ktorý je oveľa (a tým myslíme o dosť) rýchlejší ako Face ID pri iPhone X. Skrátka, Oneplus 5T má všetko, čo by ste od vlajkovej lode očakávali okrem bezdrôtového nabíjania. A to všetko s cenovkou 500€.

Poďme ale k veci. Film Star Wars: Poslední Jediovia príde na plátna kín 14. decembra (u nás). Na indickom Comic Cone predstavil OnePlus špeciálnu edíciu 5T-čka v Star Wars štýle. Predná strana sa nelíši od normálneho 5T-čka. Zadná strana je biela s čiernym logom pod skenerom odtlačkov prstov. Tlačidlá, okrem tlačidla upozornení, ktoré je červené, sú čierne. Vytvárajú tak pekný kontrast. Na zadnej strane dole sa mobil ešte pýši červeným logom Star Wars. Cenovka jasná nie je a mobil bude pravdepodobne dostupný iba pre indický trh.

Zdroj: XDA

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk