NVIDIA predstavila nové SHIELD TV balenie s diaľkovým ovládačom

NVIDIA predstavila nové SHIELD TV balenie s diaľkovým ovládačom

 

Predobjednávky za 199€ s termínom doručenia 18. októbra už začali.

Spoločnosť NVIDIA zahájila predobjednávky NVIDIA SHIELD TV vo verzii s 16GB interným úložiskom a diaľkovým ovládačom za odporúčanú cenu 5199Kč (cca. 199€). Nové balenie NVIDIA SHIELD TV (len s diaľkovým ovládačom) poskytuje totožný výpočtový výkon, podporu 4K HDR obsahu, rozšíriteľné úložisko a ekosystém aplikácií aj hier ako SHIELD TV predstavený v januári tohto roku.

S novou cenovkou 5199Kč (cca. 199€) je NVIDIA SHIELD TV skvelým vstupným zariadením pre domáce streamovanie až v 4K kvalite s podporou HDR v čele s aplikáciami Netflix, Google Play Movies, Amazon Video, české IPTV Kuki od Netboxu, Plex, Kodi, YouTube, Spotify a ďalšími.

Nové aplikácie!

Spomenuté IPTV Kuki je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí chcú prijímať televízny signál v najvyššej možnej kvalite a zároveň radi využívajú výhod televízie on demand. Je založená na unikátnej technológii, ktorá umožňuje prenos 150Gb dát každú sekundu a reaguje okamžite a spoľahlivo na akýkoľvek podnet od používateľa. Nad rámec štandardnej ponuky televíznych kanálov v HD kvalite (Česká televízia, Nova, Prima, HBO, TV Barrandov, Nickelodeon, Eurosport,...) navyše disponuje aj obsiahlou knižnicou seriálov, medzi ktorými nechýba napríklad Teória veľkého tresku alebo česká Bohéma.

Ďalší nedávny prírastok v podobe služby Amazon Video ponúkne tisíce filmov a televíznych seriálov. Tituly priamo z dielne Amazon, ako sú The Man in the High Castle, American Gods alebo Grand Tour, prinesú divákom stovky hodín exkluzívnej zábavy v dokonale brilantnom 4K rozlíšení a HDR kvalite.

Na hráčov sa nezabudlo

Pre hráčov a tých, ktorí dlhodobo budujú vlastnú multimediálnu zbierku, spoločnosť NVIDIA stále ponúka SHIELD TV s diaľkovým ovládačom aj herným gamepadom a SHIELD TV Pro s 500GB diskom.

Cena a dostupnosť

SHIELD TV (s diaľkovým ovládačom) bude v predaji 18. októbra na www.alza.sk. Predobjednať si ho však môžete už teraz.

Zdroj: NVIDIA

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk