Lenovo Yoga A12 - nový Android tablet s Halo klávesnicou

Lenovo Yoga A12 - nový Android tablet s Halo klávesnicou

 

Nový cenovo dostupný tablet spadá do novej kategórie osobných počítačov, ktorá je vytvorená špeciálne pre milovníkov operačného systému Android.

Množstvo užívateľov vyrástlo so systémom Android a je pre nich vôbec prvou počítačovou skúsenosťou – buď v podobe rodinného tabletu, alebo na ich vlastnom smartfóne. Pre týchto užívateľov sa systém Android a produktivita navzájom nevylučovali - zážitky, ktoré prináša smartfón či tablet, sa dajú bez problémov rozšíriť aj na osobný počítač. To je dôvod, prečo spoločnosť Lenovo vytvorila tablet Yoga A12. Spája mobilitu tabletov a smartfónov s prvkami produktivity pre všestranné zážitky.

Po otvorení má Lenovo Yoga A12 na najtenšom okraji hrúbku len 5,4mm a váži menej ako jeden kilogram, vďaka čomu je dosť tenký a ľahký, aby ste si ho mohli so sebou vziať takmer všade, používať v rušnom vlaku, preplnenej kaviarni alebo v škole. Pracujte alebo sa uvoľnite pri hre Clash of Clans, pozrite si film z Netflixu na 12,2-palcovej HD obrazovke a dvomi reproduktormi, ktoré ponúkajú pohlcujúci kinematografický zvuk Dolby Atmos.

Lenovo Yoga A12 využíva procesor Intel Atom x5, disponuje 2GB pamäťou RAM a úložiskom s kapacitou 32GB, čo z neho robí vášho digitálneho spoločníka pre prácu aj hru. Na tablete Lenovo Yoga A12 budete pracovať s ľahkosťou, pretože disponuje multitaskingovým hybridným užívateľským rozhraním, zostavou Google Productivity Suite a revolučnou Halo klávesnicou, s ktorou hravo pripravíte report alebo prezentáciu.

Halo klávesnica spája softvér a hardvér do jedného unikátneho rozhrania, ktorého výsledkom je úplne plochá smart dotyková klávesnica – naučí sa a prispôsobí vašim písacím návykom, takže čím viac na nej píšete, tým je rýchlejšia a presnejšia. Klávesnica pri dotyku zavibruje a dá vám haptickú odozvu. Spoločnosť Lenovo po prvýkrát predstavila Halo klávesnicu pri prémiovom rade Yoga Book, ktorý zahŕňa funkcie papierovej digitalizácie pomocou Create Pad a pera Real Pen pre náčrty a poznámky.

Tento štíhly profil tabletu Lenovo Yoga A12, dosiahnutý práve vďaka Halo klávesnici, prináša výhody nielen pri práci, ale aj štúdiu. Jeho 360-stupňový pánt umožňuje používanie v štyroch režimoch a prispôsobí sa tempu vášho dňa, zatiaľ čo vy môžete tvoriť, surfovať na internete alebo sledovať obsah na rôznych povrchoch, v rôznych pracovných prostrediach, na rôznych miestach a na jedno nabitie až 13 hodín. Na dotykovej obrazovke sa nachádza vrstva starostlivo vybraného skla, ktoré je potiahnuté antireflexnou vrstvou pre dokonale matnú povrchovú úpravu.

Tablet Lenovo Yoga A12 je vyrobený z prvotriedneho horčíka a hliníka a bude dodávaný v dvoch farebných prevedeniach - modrasto šedej a ružovo zlatej farbe. Vo verzii s 2GB pamäťou RAM a úložiskom 32GB bude na Slovensku dostupný v obidvoch farebných prevedeniach a cene od 349€ s DPH. Verzia so 4GB pamäťou RAM a 64 GB úložiskom bude dostupná len v modrastej šedej za cenu od 439€ s DPH u autorizovaných predajcov Lenovo na prelome mesiacov marec a apríl 2017.

Zdroj: Lenovo

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk