NVIDIA vydáva najnovší SHIELD TV

NVIDIA vydáva najnovší SHIELD TV

 

Najpokročilejšie zariadenie pre streamovanie je už dostupné.

NVIDIA SHIELD TV - maximálne otvorená platforma pre streamovanie mediálneho obsahu, postavená na tých najlepších grafických technológiách je odteraz dostupná. Najpokročilejšie zariadenie pre streamovanie ponúka tie najlepšie zážitky v oblasti streamovania, hrania a umelej inteligencie. NVIDIA takisto prináša SHIELD Experience Upgrade 5.0 do všetkých SHIELD TV zariadení stávajúcich používateľov, a to vrátane updatu na Android 7.0.

NVIDIA SHIELD TV prichádza v novom dizajne (o 40% menší než predchádzajúci model) a priamo v balení sa teraz nachádza ako diaľkový ovládač, tak aj herný gamepad. SHIELD ponúka najlepšie a najkompletnejšie spektrum zábavy pre váš domov.

Najvyšší výkon, streamovanie v 4K a HDR

Nový SHIELD TV ponúka tie najlepšie vizuálne zážitky s podporou 4K a HDR a 3X vyšší výkon než akékoľvek iné streamovacie zariadenie na trhu. Ponúka tú najširšiu a maximálne otvorenú knižnicu médií v úžasnom 4K rozlíšení s podporou služieb ako Netflix, YouTube a Google Play Movies. Vlajková TV aplikácia od YouTube bude pre SHIELD TV taktiež dostupná, a to v priebehu niekoľko mesiacov, pričom ponúkna úžasné zážitky v 360 stupňových videách.

Úžasné hry

Čo do herných možností nenachádza SHIELD TV medzi ostatnými streamovacími boxmi žiadnu konkurenciu. Vďaka hernej knižnici, ktorá číta tisícky titulov, si vyberie naozaj každý. Navyše s chystaným prírastkom v podobe titulov od Ubisoftu, medzi ktorými nechýba The Division, Far Cry Primal, Watch Dogs 2, Assassin's Creed Syndicate alebo chystaný For Honor (všetky vyjdú v rovnaký moment ako ich PC verzia).

NVIDIA bude rozširovať svoju službu GeForce NOW o nové tituly každý týždeň. Dnes napríklad na túto platformu prišla hra No Man's Sky od štúdia Hello Games. SHIELD TV taktiež rozširuje portfólio skvelých hier, ktoré jeho ponuku rozširujú natívne. Medzi nadchádzajúcimi titulmi sa nachádza napríklad Tomb Raider, Shadowgun Legends alebo The Witness. Práve táto hra bude od dnes dostupná v Google Play Store.

Umelá inteligencia do každej domácnosti

Počas najbližších mesiacov dostane SHIELD TV nové funkcie, ktoré rozšíria jeho schopnosti v oblasti umelej inteligencie a domácej zábavy:

  • Prvý hands-free Google Assistant vo vašej TV. Google optimalizoval svoju službu Assistant pre televízie tým, že na veľkej obrazovke ukazuje rovno vizuálne odpovedi na vaše otázky, vrátane audio zodpovedania dotazu. Používajte hlasové povely priamo skrz váš ovládač a ovládajte tak nielen práve prehrávané video.
  • Plne integrovaná technológia SmartThings Hub, ktorá okamžite zmení SHIELD v centrum vašej modernej domácnosti a prepojí vás so stovkami chytrých zariadení.
  • NVIDIA SPOT, mikrofón pre ovládanie umelej inteligencie, ktorý vám umožní ovládať všetko z akéhokoľvek miesta vášho domova, k dispozícii bude v druhej polovici tohto roku.

NVIDIA SHIELD TV je dostupný na e-shope Alza za cenu 220€, resp. 5999Kč. SHIELD Pro s 500GB harddiskom bude dostupný 30. januára za cenu 330€, resp. 8999Kč. Samotný herný ovládač bude k dispozícii za 66,90€, resp. 1899Kč, samostatný ovládač za 62,90€, resp. 1699Kč, podstavec pre základnú verziu za 26€, resp. 699Kč a podstavec pre Pro verziu za 33€, resp. 899Kč.

Zdroj: NVIDIA

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk