Lenovo predstavilo nové smartfóny VIBE K5 Plus a VIBE K5

Lenovo predstavilo nové smartfóny VIBE K5 Plus a VIBE K5

 

Spoločnosť Lenovo predstavila na podujatí Mobile World Congress dva úplne nové smartfóny VIBE K5 Plus a jeho menšieho súrodenca VIBE K5.

VIBE K5 Plus prináša širokouhlý FHD displej, osemjadrový procesor Qualcomm Snapdragon 616, ako aj vymeniteľnú 2750mAh batériu a zabudovanú 16GB pamäť (rozšíriteľná podpora úložiska až do 32GB) a zabezpečuje tak pohlcujúce, rýchle a neprerušované multimediálne záźitky, kdekoľvek chcete.

Nadšenci hudby určite ocenia jasný zvuk technológie Dolby Atmos a duálne zadné reproduktory, ktoré zabezpečujú pozoruhodnú kvalitu zvuku. K5 Plus je takisto vybavený 13MP zadnou kamerou s automatickým zaostrovaním a LED bleskom a prednou 5MP kamerou. Navyše je v telefóne predinštalovaná celá škála pracovných a sociálnych aplikácií ako napr.

SHAREit, SNAPit, Guvera Music a ďalšie. Smartfón sa môže popýšiť elegantnou hliníkovou povrchovou úpravou, má hrúbku len 8,2mm a hmotnosť len 142g a je dostupný v dvoch farbách, platinovej striebornej a šampanskej zlatej.

Lenovo VIBE K5 Plus bude na Slovensku dostupný od marca v cene od 209 EUR. Dostupný je tiež model VIBE K5 s 5-palcovým HD displejom a osemjadrovým procesorom Qualcomm Snapdragon 415. Cena tohto modelu je od 189 EUR.

Zdroj: Lenovo

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk