ASUS predstavuje nový Fonepad 7

ASUS predstavuje nový Fonepad 7

 

ASUS oznámil nový ASUS Fonepad 7 (FE171CG), 7-palcový phablet s plnou podporou 3G sietí a dvoch SIM kariet. Nový ASUS Fonepad 7 má úplne nový dizajn, ktorý je tenší a ľahší oproti predchádzajúcemu Fonepadu 7 (FE170CG) a pohodlne sa drží v jednej ruke.


Fonepad 7 má 8MP zadný fotoaparát s automatickým zaostrovaním, veľkou f/2.41 šošovkou a optickým filtrom z modrého skla. Ide o prvý phablet spoločnosti ASUS, ktorý je vybavený režimom PixelMaster Low Light. Fonepad 7 vďaka tomu sníma ostré a jasné fotografie aj pri slabom osvetlení.

Fonepad 7 ponúka fantastickú kvalitu obrazu pre zábavu aj každodenné používanie. IPS displej má široké 178-stupňové pozorovacie uhly, vernú farebnú reprodukciu, vylepšenú ostrosť farieb a jas.

Ľahký a tenký

Kompletne vynovený dizajn nového ASUS Fonepad 7 je tenší a ľahší oproti predchádzajúcemu modelu FE170CG. S hrúbkou iba 7,9 mm a hmotnosťou 280g je phablet o 2,8 mm tenší a o 10 g ľahší ako jeho predchodca. Má úzky, 9,24 mm rám, ktorý znižuje šírku Fonepadu 7 a spoločne s ľahkým dizajnom umožňuje pohodlné držanie v jednej ruke. Vďaka úzkemu rámu je takisto maximalizovaný pomer obrazovky k telu, takže Fonepad 7 ponúka zábavu na veľkom displeji, avšak v kompaktnom, mobilnom prevedení.
Fonepad 7 je dostupný v čiernej, bielej, zlatej a červenej farbe. Každá verzia má unikátnu povrchovú úpravu, ktorá zvýrazňuje štýl Fonepadu 7 a uľahčuje uchopenie. Štýlový dizajn je zvýraznený tenkým kovovým rámikom okolo displeja.

8MP PixelMaster fotoaparát

Nový ASUS Fonepad 7 je vybavený 8MP zadným fotoaparátom pre úžasné a detailné fotografie. Má veľkú šošovku so svetelnosťou f/2.4, ktorá zlepšuje kvalitu fotiek v každej situácii. Fonepad 7 je prvým ASUS phabletom s optickým filtrom z modrého skla, ktorý znižuje rozptyľovanie svetla a zachytáva snímky vo verných farbách.
Fonepad 7 je takisto prvým ASUS phabletom s režimom Low Light mode. Táto exkluzívna ASUS PixelMaster technológia zlepšuje kvalitu fotografií pri slabom osvetlení. Spájaním okolitých pixelov dokáže zvýšiť svetelnú citlivosť až o 400 %. Výsledkom sú čisté a jasné fotografie a videá aj bez potreby blesku.
Fonepad 7 je vybavený aj 2MP prednou kamerou, ktorá je ideálna pre potreby video hovorov s rodinou a priateľmi.

Nádherný IPS displej s technológiou ASUS TruVivid technology

Základom používateľského zážitku je 7-palcový IPS displej, ktorý poskytuje verné zobrazenie farieb, vylepšenú saturáciu a 178-stupňové pozorovacie uhly. Technológia ASUS TruVivid znižuje hrúbku a hmotnosť displeja a poskytuje lepšiu priehľadnosť ako bežné dotykové displeje. Zabezpečuje aj jasnejšie a ostrejšie farby, takže fotografie, filmy a aplikácie vyzerajú najlepšie, ako môžu.

Pohodlie dvoch SIM kariet

ASUS Fonepad 7 je plne vybavený 7-palcový phablet. Umožňuje používať dve SIM karty súbežne, vďaka čomu je ideálnym spoločníkom na cesty alebo do práce. Používatelia môžu používať dve telefónne čísla a byť dostupní kdekoľvek na svete.

Cena a dostupnosť

Bližšie informácie o cene a dostupnosti Fonepad 7 budú spresnené neskôr.

 

Zdroj: ASUS

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk