Česká hra Future Factory dostala zelenú: Dynamické úrovne v štýle Čapkovho veľdiela

 

Česká stránka Startovač je niečo veľmi podobné ako zahraničný Kickstarter. Vy na stránku pridáte projekt, informácie, promo video a čakáte, kto vám ho finačne podporí. Vždy sa snažíte vyzbierať určitú čiastku peňazí. Český Startovač však hosťuje len tuzemské projekty. Svoju šancu využilo aj štúdio Fun 2 Robots, ktoré dostalo na ich mobilnú hru podporu od Microsoftu, no toľko peňazí na kvalitný titul nestačí.

Cieľom bolo 90-tisíc českých korún, ktoré vylepšia technickú stránku hry, vylepšia grafiku, pridajú misie, vylepšia umelú inteligenciu a veľa ďalších drobných detailov, ktoré robia hru dokonalou. Peniaze sa podarilo úspešne vyzbierať a projekt ide ešte stále podporiť. Hra má názov Future Factory a pôjde o záležitosť pre náročných hráčov.

Hra sa pýši vysokou obtiažnosťou a inšpiráciou v diele Karla Čapka R.U.R., ktoré varuje pred zneužitím techniky, a v ktorom prvýkrát zaznelo slovo robot. Jednotlivé poschodia továrne budú náhodne generované, ako aj samotné misie v nej. Čakajú tak na vás hodiny a hodiny hrania, a to úplne zadarmo. Pri menších poplatkoch si však budete, ako to je zvykom, dovoliť lepšie vylepšenia.

Pre kompletné informácie o projekte navštívte stránku Startovača.

Zdroj:  startovac.cz

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk