Oppo Find 7: Nová vlajková loď

 

Čínska spoločsnosť Oppo sa v poslednej dobe akoby z reťaze utrhla. Nie je tomu ani mesiac, čo sa na starom kontinente predáva súčasná vlajková loď Oppo N1 a spoločnosť už plánuje v najbližšej dobe oficiálne predstaviť jeho nástupcu, model Find 7. Čo ponúkne?

Hlavnou pýchou doposiaľ nepredstaveného modelu Find 7 bude bezpochýb jeho 5,5 palcový displej. Ten bude používať zobrazovaciu technológiu IPS a ponúkne rozlíšenie 2560x1600 pixlov. Vďaka ultra-tenkému rámu displeja ale budete mať pocit, že používate smartfón, ktorého uhlopriečka displeja činí iba 5 palcov. Teda aspoň podľa marketingového oddelenia spoločnosti.

Srdcom zariadenia by mal byť čipset Qualcomm Snapdragon 805, zložený zo štvorjadrového procesora s taktom maximálne 2,5GHz a grafického akcelerátora Adreno 420, ktorému budú sekundovať 3GB operačnej pamäte. O tom, ktorá verzia Android bude v smartfóne predinštalovaná, sa spoločnosť nezmienila.

Na internete sa v priebehu včerajšieho dňa objavili aj snímky zachytávajúce krycie sklo displeja. Ako môžete vidieť, hrúbka rámu sa naozaj pohybuje v jednotkách milimiterov.

Zdroj:  gsmarena.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk