Budúcnosť hrania je tu – volá sa Super Nintendo

Aj vy ste sledovali predstavenie novej konzoly PlayStation 5? A nevedeli ste sa dočkať, či tromfne zvláštny dizajn nového Xboxu? Ja som žiaľ stream sledoval jedným očkom, nekochal som sa „futuristickým“ vizuálom a nejojkal. Pýtate sa prečo? No, pretože si s kupovaním konzol dávam načas. A aj preto, lebo ma aj po toľkých rokov bavia skôr tie staré a klasické videohry.

 

Opravil som si PS4 Pro, Sony by sa malo zamyslieť nad sebou...

Myslím, že to každý vlastník PS4 pozná, hluk, ktorý vychádza z konzoly počas hrania. Niekomu to vadí, inému nie a sú ľudia, ktorí si to ani nevšimnú (nerozumiem, ako je to možné).  Áno, viem, že toto možno pre niekoho nebude novinka a nájdu sa takí, čo toto vyriešili už dávno, no keďže mám možnosť oboznámiť širšie spektrum ľudí, rád by som tak urobil. Koniec koncov, už som to pár ľuďom poradil a jeden z nich už má opravu za sebou (pozdravujem J.B.)

 

Next-gen DeepDive #1: SSD pri PS5 je nekompromisné a Microsoft zaostáva

Áno, zas... Diskusií na tému výkonu a "víťazných plánov" novej generácie konzol by sme na internete rátali na tisíce. Jedna diskusia sa opiera o slová "uznávaných" ľudí z branže vo svojom tábore, pričom tá druhá skupina zas vyťahuje svoje esá. Medzi to zas lietajú posmešky či silácke reči "technicky" zdatnejších a okolo toho všetkého pobehujú bežní hráči. Každý vidí to svoje čaro. Niekedy sa mi však pozastavuje rozum nad konšpiráciami a teóriami, ktoré sa v týchto diskusiách šíria a v zásade nevychádzajú z ničoho relevantného. Aj preto som sa rozhodol pre krátky miniseriál, ktorý sa bude opierať skôr o technickú stránku veci a môj pohľad na vec, pričom budeme vychádzať z verejne dostupných a oficiálnych faktov.

 

Ďalšie články...

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk