RECENZIA: Genesis Holm 300 RGB - Alebo záverečná pre váš súčasný stôl

RECENZIA: Genesis Holm 300 RGB - Alebo záverečná pre váš súčasný stôl

Vídať ich vo videách známych „jútuberov“, no v bežných nábytkárskych obchodoch ich sotva kúpite. Našťastie máme aj iné možnosti, ako si kúpiť veci, ktoré sa nám páčia. Produkty Genesis sú dostupné aj na Slovensku a k parádnym herným kreslám, ktoré sme testovali v minulosti, sa dokonale hodí fajnový herný stôl. Genesis Holm 300 RGB mi urobil veľkú radosť a rovno v úvode prezradím, že ho odporúčam všetkými desiatimi.

TAK AKURÁT

Výrobok bol zabalený po jednotlivých častiach v prekvapivo kompaktnej krabici. Aj napriek tomu, že stôl je pomerne jednoduchý, výrobca pribalil podrobný manuál montáže a používania. Po poskladaní stola nasleduje zaklapnutie všetkých tých vylepšovákov, ktoré ocení hlavne hráč. A potom už len zapnúť RGB podsvietenie a úsmev na tvári je zaručený. Prvý dojem je skutočne veľmi dobrý. Kompaktné rozmery tak akurát pre jednu osobu (šírka 120 cm, hĺbka 60 cm) umožnia stolu dobre zapasovať aj do menšej miestnosti. Moderný tmavý dizajn a karbónový vzor dosky tento stôl výrazne odlišujú od toho, ktorý bežne uvidíte v obchodoch. Konštrukcia je kovová, nalakovaná na čierno. Výška je štandardných 75 cm a nie je vymeniteľná, čo je málinko škoda. Treba podotknúť, že okrem už spomenutých držiakov tento kúsok nemá žiadne šuplíky, čo dosť výrazne znižuje šance kúpy ženami.

Na dosku sa dajú dodatočne namontovať praktické držiaky – pre obľúbený nápoj, dva gamepady, slúchadlá a jeden objemnejší, no praktický držiak pod stôl, kam si môžete odložiť ďalšie príslušenstvo alebo trebárs aj jedlo. Bočné držiaky sa navyše dajú umiestniť na obe strany dosky. Na stôl je možné namontovať aj poličku pre monitor v prípade, že chcete mať obrazovku vo výške očí. Modulárnosť tohto produktu ma milo prekvapila, no s chválami som ešte neskončil. Dizajnéri mysleli aj na manažment káblov, ktorý zabezpečuje nenápadný držiak na spodnej strane v zadnej časti stola. Navyše, v rohoch sa nachádzajú kruhové výrezy pre káble no zároveň sa tam dajú umiestniť USB 3 HUB a bezdrôtová nabíjačka pre indukčné nabíjanie mobilných zariadení – sánka dole, šéfe.

RGB

Čo dnes nie je RGB, akoby ani nebolo. LED pásik je šikovne skrytý a zapracovaný, po zapnutí vkusne osvetľuje priestor za stolom, no neoslepuje a neruší. V balení je dodávané aj diaľkové ovládanie s funkciami zmeny jasu, farby či efektu. Ešte keby to vedelo meniť farby podľa deja na obrazovke, to by bolo najlepšie.

Naše hodnotenie

So svojím stolom som bol spokojný až kým som si neposkladal Holm 300. Minimalistický dizajn a hlavne funkčnosť ma celkom namotali. Za týmto stolom ma vyslovene bavilo sedieť, je super mať poruke všetky periférie, ktoré sa len tak nepovaľujú po stole, ale sú vkusne a logicky uložené. Na druhej strane treba povedať, že dva veľké monitory sú už na tento stôl priveľké sústo a ak túžite mať svoje PC na stole, mali by ste sa poobzerať po niečom objemnejšom.

Klady

 • dizajn a karbónový vzor
 • držiaky na všetko možné
 • RGB podsvietenie prekvapilo
 • kompaktné rozmery
 • moderný dizajn

Zápory

 • žiadne šuplíky
 • fixná výška
 • nepojme PC skrinku ani dva veľké monitory

Informácie o produkte

Genesis Holm 300 RGB

 • Kategória: Ostatné
 • Šírka: 1200 mm
 • Výška: 750 mm
 • Hĺbka/hrúbka: 600 mm
 • Orientačná cena: 180 €
 • Produkt na recenzovanie poskytla spoločnosť: Genesis

Zobraziť viac

Korekcia: Nikoleta Bodzsárová

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk