• Hlavná stránka
  • HW
  • Novinky
  • Genesis Trit 600 je komfortné a inovatívne herné kreslo s nosnosťou až 150 kg a s RGB podsvietením
Genesis Trit 600 je komfortné a inovatívne herné kreslo s nosnosťou až 150 kg a s RGB podsvietením

Genesis Trit 600 je komfortné a inovatívne herné kreslo s nosnosťou až 150 kg a s RGB podsvietením

 

Herné kreslo Genesis Trit 600 RGB je skutočný trón navrhnutý pre náročných hráčov, ktorí vyžadujú vysokú kvalitu, maximálny komfort a očakávajú inovatívne riešenia. Široká funkčnosť poteší aj profesionálnych hráčov a RGB podsvietenie premení hernú zostavu v úžasné miesto na vedenie virtuálnych bitiek.

Trit 600 je mimoriadne pôsobivé herné kreslo, ktoré vďaka viac než trom stovkám viacfarebných režimov RGB LED dodá každému hernému brlohu jedinečný charakter. Priložený diaľkový ovládač umožní rýchlo meniť farby a nastavovať rýchlosť a jas podsvietenia. Fenomenálny dizajn v kombinácii s ergonomickým prevedením kresla zabezpečí pohodlie aj v priebehu tých najdlhších bitiek a ukáže sa ako ideálna voľba pre hráčov všetkých úrovní pokročilosti.

Veľkolepé podsvietenie

Kreslo Trit 600 je vybavené pôsobivým systémom podsvietenia ovládaným priloženým diaľkovým ovládačom, vďaka ktorému je možné ľahko nastaviť rýchlosť efektov, jas osvetlenie a vybrať si vlastný obľúbený štýl z 300 režimov! Podsvietenie je napájané z powerbanky (powerbanka nie je súčasťou dodávky) umiestnenej vo vrecku pod sedadlom.

Správna opora pre postavu

Trit 600 prináša mimoriadny komfort a pohodlie, ktoré hráčom umožní sedieť celé hodiny bez únavy. Súčasťou dodávky sú dva vankúše pre vhodnú podporu tela, jeden uľaví bedrovej chrbtici a druhý sa postará o krk.

Pohodlné čalúnenie

Pevná konštrukcia kresla je vyplnená penou, ktorá zabezpečuje pohodlie po dlhú dobu používania. Pena je odolná proti deformácii a pretlačeniu, vďaka čomu ostane stolička Trit 600 dlho v bezchybnom stave.

Pokročilý systém polohovania

Kreslo Trit 600 poskytuje užívateľom voľnosť pohybu a správnu polohu tela. Disponuje funkciou hojdania, ktorá zaručí decentnú relaxáciu v priebehu prestávky po mnohých hodinách hrania. Nastaviteľné podrúčky uľavia predlaktiam a zaručia stabilitu. Kreslo je možné prispôsobiť výške, nastaviteľná je aj výška podrúčiek.

Robustná konštrukcia

Kreslo je vybavené prvotriednym plynovým zdvihom s maximálnou nosnosťou 150 kg, ktorý v kombinácii s odolnou päťramennou základňou poskytuje stabilitu a bezpečnosť aj pri dynamických pohyboch. Navyše nylonové kolieska o priemere 60 mm umožňujú plnú mobilitu a nepoškriabu podlahu.

Priedušný materiál

Trit 600 zabraňuje pocitu „lepenia“ v horúcich dňoch. Povrchová úprava je riešená tkaninou odolnou proti oderu, ktorá zabezpečuje dostatočné vetranie za všetkých podmienok.

Cena a dostupnosť

Herné kreslo Genesis Trit 300 RGB je dostupné prostredníctvom vybraných predajcov a resellerov za cenu od 249 EUR.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk