• Hlavná stránka
 • HW
 • Novinky
 • Spoločnosť Western Digital spája umenie a technológie v nových riešeniach pre profesionálov audiovizuálnej tvorby
Spoločnosť Western Digital spája umenie a technológie v nových riešeniach pre profesionálov audiovizuálnej tvorby

Spoločnosť Western Digital spája umenie a technológie v nových riešeniach pre profesionálov audiovizuálnej tvorby

 

Spoločnosť Western Digital predstavuje nové riešenia značky SanDisk® a rad SanDisk Professional. Novinky obohacujú ekosystém riešení pre ukladanie digitálneho obsahu pre streamovací, mediálny a zábavný priemysel.

Tieto produkty profesionálnej triedy, medzi ktoré patria dva nové stolové pevné disky a pamäťová karta, ponúkajú kvalitu a spoľahlivosť potrebnú pre pracovné postupy s videom na produkčnej úrovni, bez toho aby to bolo na úkor prémiového dizajnu.

„Je úžasné sledovať, ako spoločnosť Western Digital pokračuje v rozširovaní svojej ponuky produktov s rozhraním Thunderbolt™, ktoré poskytujú špičkové možnosti a spoľahlivosť, ktoré mediálny a zábavný priemysel potrebuje. Vďaka využitiu výkonu našej technológie Thunderbolt môžu pevné disky podnikovej triedy a ďalšie riešenia na pripojenie viacerých zariadení podporovať všetkých profesionálov a kreatívnych profesionálov a ich stále zložitejšie požiadavky a inovatívne prípady použitia.

Jason Ziller, generálny riaditeľ divízie Client Connectivity spoločnosti Intel Corporation.

SanDisk Professional G-DRIVE® PROJECT

 • Vysoký výkon a škálovateľnosť: Rozhranie Thunderbolt 3 poskytuje vynikajúci výkon a podporuje reťazenie až piatich zariadení na vytváranie rozmanitých pracovných postupov pri tvorbe digitálneho obsahu. Je taktiež kompatibilný s USB 3.2 Gen 2.
 • Pevný disk Ultrastar® podnikovej triedy s rýchlosťou 7200 otáčok za minútu: Poskytuje kapacitu až 22 TB a rýchlosť čítania/zápisu 260 MB/s pre flexibilné zvládanie náročných pracovných úloh a zálohovanie kritického obsahu.
 • Dostupnosť: SanDisk Professional G-DRIVE PROJECT je teraz k dispozícii za doporučenú cenu od 369,99 USD za 6 TB. Kúpiť ho môžete v obchode Western Digital Store alebo u autorizovaných predajcov, e-shopov a distribútorov SanDisk Professional.

SanDisk Professional G-RAID® MIRROR

 • Obrovská kapacita: Až 44 TB maximálnej kapacity (22 TB vo východiskovom RAID 1) na dvoch pevných diskoch Ultrastar podnikovej triedy s rýchlosťou otáčania 7200 otáčok za minútu pre najnáročnejšiu pracovnú záťaž a archiváciu dôležitého obsahu, čo užívateľom umožňuje zálohovať ich životné dielo a žít bez obáv s vedomím, že ich najdôležitejšie súbory sú na jednom mieste.
 • Režim zrkadlenia pre pokoj v duši: Dodáva sa v režime RAID 1, takže cenný obsah je automaticky duplikovaný na druhú jednotku pre bezstarostnú redundanciu dát. Prepnutie na JBOD alebo RAID 0 vykonáte ľahko prepnutím prepínača – nie je potrebné sťahovať aplikácie ani inštalovať špeciálny softvér.
 • Slot pre kazetu PRO-BLADE™ SSD mag: Kazeta PRO-BLADE SSD mag (predáva sa samostatne) s bleskovou rýchlosťou.
 • Dostupnosť: SanDisk Professional G-RAID MIRROR bude k dispozícii už teraz v obchode Western Digital Store alebo u autorizovaných predajcov, e-shopov a distribútorov SanDisk Professional. Doporučená cena začína na 659,99 USD za 12 TB.

Spoločnosť Western Digital pomáha tvorcom v produkčnom priemysle riešiť dátové výzvy spôsobené zvýšeným využívaním umelej inteligencie, špeciálnych efektov a prechodov z rozlíšení 4K na 8K a 12K. Tieto najnovšie prírastky našej značky SanDisk a radu SanDisk Professional ponúkajú konkrétne vysokú efektivitu, vysoký výkon, vysokú spoľahlivosť a vysokú škálovateľnosť, ktoré sú potrebné k tomu, aby tvorcom digitálneho obsahu pomohli bezproblémovo integrovať tieto riešenia do ich jedinečných procesov a pozdvihli ich pracovné postupy k dosiahnutiu výsledkov v hollywoodskej kvalite, či už sú na cestách, na mieste nebo v kancelárii/strihárni.

Ruben Dennenwaldt, vedúci produktového marketingu a marketingových operácií EU/CIS spoločnosti Western Digital.

Karta SanDisk PRO-CINEMA CFexpress™ typu B

 • Výkon v kinematografickej kvalite: Karta SanDisk PRO-CINEMA CFexpress typ B umožňuje užívateľom vytvárať videá v kvalite 8K v kinematografickej kvalite bez výpadkov snímok pri minimálnej udržateľnej rýchlosti 1 400 MB/s.
 • Odolné puzdro: Odolá pádom z výšky až 1 metra a sile až 50 newtonov, čo pomáha chrániť nenahraditeľné zábery a videá.
 • Kompatibilný s PRO-READER a PRO-DOCK 4: PRO-CINEMA CFexpress typu B so zariadeniami SanDisk Professional PRO-READER CFexpress a PRO-DOCK 4 (predávajú sa samostatne) pre škálovateľné, simultánne načítanie, ktoré pomáha maximalizovať produktivitu.
 • Dostupnosť: Karta SanDisk PRO-CINEMA CFexpress typu B bude k dispozícii na jeseň tohoto roku v obchode Western Digital Store alebo u autorizovaných predajcov, elektronických predajcov a distribútorov SanDisk Professional. Doporučená maloobchodná cena začína na 399,99 USD za 320 GB* s obmedzenou doživotnou zárukou.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk