Televízory Sony A95L teraz ponúkajú funkciu PS Remote Play

Televízory Sony A95L teraz ponúkajú funkciu PS Remote Play

 

Sony oznámilo, že funkcia PS Remote Play vyvinutá spoločnosťou Sony Interactive Entertainment (SIE) je novo k dispozícii pre televízory BRAVIA XR A95L 4K HDR QD-OLED vďaka novej aplikácii PS Remote Play pre Android TV.

Jednou z najpozoruhodnejších vlastností služby PS Remote Play je možnosť vzdialeného prístupu ku hrám s konzolou PS5 a PS4. Pokiaľ máte kompatibilné zariadenie alebo televízor A95L pripojený k vysokorýchlostnému internetu, môžete naplno ťažiť z možností systému PlayStation a užívať si svoje obľúbené hry pre konzoly PS5 a PS4, ktoré máte nainštalované na svojej konzole – bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate. Otvára sa tak svet možností, ktorý hráčom poskytuje prístup k ich konzolám a umožňuje im pokračovať vo všetkých dobrodružstvách, aj keď sú mimo domova.

Funkcia PS Remote Play v kombinácii s televízormi Sony A95L umožňuje hráčom jednoducho prepínať medzi zariadeniami a pokračovať v hre presne tam, kde ju prerušili. Tým je zabezpečené ničím nerušené potešenie z hry.

Televízor BRAVIA XR A95L 4K HDR QD-OLED je jedným z prvých televízorov s operačným systémom Android, ktorý využíva funkciu PS Remote Play a stáva sa tak vstupnou bránou k neobyčajnému hernému zážitku s využitím funkcie PS Remote Play. Ponorte sa do úchvatnej grafiky, strhujúceho herného zážitku a živého zvuku na veľkej oslnivo jasnej obrazovke QD-OLED.

Model A95L je vybavený inovovaným kognitívnym procesorom XRTM s úplne novou technológiou XR Clear Image, ktorá zlepšuje redukciu šumu a čistotu obrazu pri scénach zachytávajúcich pohyb, obmedzuje rozmazanie a prináša scény plné akcie.

Model A95L navyše ponúka funkciu Acoustic Center Sync, ktorá synchronizuje zvukový systém televízora so stredovým kanálom kompatibilného soundbaru Sony, čím z neho urobí stredový reproduktor pre dokonalý domáci audio zážitok. Zákazníkom, ktorí hľadajú ešte podmanivejší zážitok zo zvuku, ponúka každý model v kombinácii so soundbarom Sony aj funkciu 360 Spatial Sound Mapping, ktorá vytvára virtuálne reproduktory a optimalizuje zvukové pole. Televízor je vybavený funkciou Acoustic Surface Audio+, ktorá vibráciami vytvára zvuk vychádzajúci z celej plochy obrazovky. Zvuk sa tak dokonale prispôsobuje tomu, čo sa odohráva na obrazovke.

Rad A95L umožňuje hráčom povýšiť hranie na PlayStation 5 na vyššiu úroveň vďaka exkluzívnym funkciám, ako je Automatické mapovanie tónov HDR a Automatický režim obrazu žánrov, ktoré optimalizujú kvalitu obrazu pri hraní a streamovaní. Medzi ďalšie funkcie patrí aj prehľadné herné menu (Game Menu), kde si hráči môžu prispôsobiť nastavenie podľa svojich preferencií, napríklad zapnúť alebo vypnúť VRR alebo Motion Blur Reduction s rýchlym prístupom. Herné menu taktiež umožňuje používateľom zvýšiť jas v tmavých oblastiach, aby mohli ľahko rozpoznať objekty a protivníkov pomocou funkcie Black Equalizer. Na svojich protivníkov môžu jednoducho mieriť pomocou šiestich typov zameriavacích krížov. Novinkou tohto roku je možnosť prispôsobiť si veľkosť obrazovky pomocou funkcie Screen Size a sústrediť sa na hranie s menšou, viac sústredenou obrazovkou.

Zdroj: Sony

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk