Sound Blaster Katana SE: Zvuk, ktorý vyplní miestnosť aj bez subwoofera

Sound Blaster Katana SE: Zvuk, ktorý vyplní miestnosť aj bez subwoofera

 

Spoločnosť Creative Technology dnes oznámila vydanie Sound Blaster Katana SE, najnovšieho herného soundbaru, ktorý sa pridáva k osvedčenej sérii Katana. Vďaka oceňovanému bi-amplifikovanému systému štyroch meničov a vlastnému viacjadrovému DSP spoločnosti Creative dokáže tento najnovší soundbar ponúknuť bohatý a výkonný zvuk s vynikajúcou čistotou a hlasitosťou, a to aj bez potreby subwoofera.

V spojení s technológiou Super X-Fi, funkciou virtuálneho priestorového zvuku 5.1 a všestrannými možnosťami pripojenia je Sound Blaster Katana SE ideálnym soundbarom pre hráčov, milovníkov filmov a hudobných nadšencov, ktorí chcú lepší zvukový zážitok bez kompromisov v oblasti priestoru alebo kvality zvuku.

Sound Blaster Katana SE ponúka bezproblémové a zároveň výkonné audio riešenie pre používateľov, ktorí si chcú pozdvihnúť zážitok z počúvania. Tento najnovší soundbar, vybavený 0,75" výškovými reproduktormi s látkovou kupolou, ktoré pomáhajú produkovať čistejšie výšky, a vylepšenými dvojitými 3" stredobasovými reproduktormi, ktoré poskytujú plnohodnotné basy, prekonáva očakávania a poskytuje pôsobivý zvukový zážitok, ktorý je v rozpore s jeho veľkosťou. Rovnako ako jeho predchodca, aj Sound Blaster Katana SE je certifikovaným dekodérom Dolby Audio.

Sound Blaster Katana SE sa vyznačuje technológiou Super X-Fi, ktorá používateľom umožňuje vychutnať si pohlcujúci zvuk prostredníctvom slúchadiel, čo je ideálne na nočné hranie hier bez rušenia susedov. Okrem toho môžu hráči aktivovať aj režim SXFI Battle Mode a Scout Mode, aby získali konkurenčnú výhodu v hrách FPS presným určením polohy nepriateľa pomocou vylepšených zvukových signálov v bitke a detekcie zvuku.

Po pripojení soundbaru k aplikácii Creative si môžu používatelia prispôsobiť zvukový zážitok pomocou súpravy Acoustic Engine a vybrať si preferované režimy osvetlenia RGB. Tieto prispôsobené nastavenia možno uložiť ako profily buď v aplikácii, alebo na programovateľných tlačidlách na diaľkovom ovládači, čo používateľom umožňuje jednoduchý prístup k ich obľúbeným konfiguráciám zvuku a osvetlenia. Okrem toho sa dá soundbar ľahko namontovať na stenu, takže je pohodlným a priestorovo úsporným doplnkom každej zostavy domácej zábavy.

Najnovší soundbar funguje aj ako komplexné audio centrum so širokou škálou možností pripojenia vrátane USB, HDMI ARC, optického portu, konektora pre slúchadlá a bezdrôtového pripojenia Bluetooth 5.0. Funguje tiež s rôznymi platformami, od herných konzol, ako sú PS5, PS4, konzoly radu Xbox a Nintendo Switch, až po PC, počítače Mac a mobilné zariadenia. Soundbar typu "všetko v jednom" je tiež vybavený zabudovaným mikrofónom s tvarovaním lúča, ktorý používateľom umožňuje pripájať sa na hovory priamo zo soundbaru, čo je ideálna funkcia na videokonferencie.

Nakoniec, tento all-in-one soundbar obohacuje sériu Katana, čo používateľom uľahčuje nájsť dokonalé riešenie pre ich zvukové potreby.

Sound Blaster Katana SE sa predáva za 329,99 EUR a je k dispozícii na Creative.com.

Viac informácií nájdete na stránke www.creative.com/katanase

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk