Acer rozširuje svoje prémiové herné portfólio o nový Predator Triton 16

Acer rozširuje svoje prémiové herné portfólio o nový Predator Triton 16

 

Spoločnosť Acer dnes predstavila nový herný notebook Predator Triton 16 (PT16-51), najnovší prírastok do svojho výkonného herného radu. Tento notebook pre hranie hier i prácu je vybavený najnovšími procesormi Intel Core 13. generácie, grafickým procesorom NVIDIA GeForce RTX 4070 Laptop a až 32 GB operačnej pamäte DDR5 spolu s množstvom funkcií, ktoré nadchnú každý typ hráča.

Aby boli životne dôležité komponenty počas herných seáns chladné, kombinuje pokročilé chladiace riešenie notebooku dva ventilátory AeroBlade™ 3D 5. generácie, optimalizáciu Vortex Flow a tepelné mazivo z tekutého kovu na procesore. To všetko je umiestnené v tenkej kovovej konštrukcii.

Evolučný výkon a chladenie

Elegantný, a pritom výkonný počítač Predator Triton 16 má hrúbku iba 19,9 mm a vyznačuje sa prepracovaným kovovým krytom s lesklým strieborným povrchom, ktorý hráčom poskytuje istotu vysokej pevnosti a ľahkej prenositeľnosti pri hraní na cestách. Tento Nový tenký herný notebook v sebe skrýva obrovskú výpočtovú silu, pretože je vybavený procesormi Intel Core i9 až 13. generácie, ktoré sú podporované novou hybridnou architektúrou jadier s maximálnou turbo frekvenciou 5,4 GHz.

Procesor pracuje ruka v ruke s grafickým procesorom NVIDIA GeForce RTX 4070 Laptop spolu s technológiou NVIDIA DLSS 3 a jej balíkom funkcií pre optimalizovaný ray tracing a výkon vo všetkých oblastiach. Hráči sa dočkajú ešte väčšieho nárastu výkonu, pretože notebook je možné nakonfigurovať s až 32 GB pamäte DDR5 5200 MHz a až 2TB PCIe M.2 SSD v konfigurácii RAID 0.

Herný notebook Predator Triton 16, ktorý môže ponúknuť aj mesačné predplatné Xbox Game Pass Ultimate, prináša strhujúce vizuálne zážitky vďaka 16" (16:10) IPS displeju s rozlíšením WQXGA 2 560 × 1 600 px, ktorý sa môže pochváliť špičkovým jasom 50 skvelou obnovovacou frekvenciou 240 Hz v úzkych rámčekoch.Ponúka tiež 100% pokrytie farebného priestoru DCI-P3 a podporu technológií NVIDIA Advanced Optimus a NVIDIA G-SYNC, ktoré zaisťujú plynulý a živý obraz pre podmanivé zobrazenie aj tých vizuálne najnáročnejších hier.

Aby boli hráči pripravení na bitku, využíva notebook špičkové chladenie, ktoré podčiarkuje systém dvoch ventilátorov so špeciálne navrhnutými kovovými ventilátormi AeroBlade™ 3D 5. generácie. Predator Triton 16 posúva hranice ešte ďalej vďaka technológii Acer Vortex Flow, ktorá sa skladá zo špeciálnych tepelných trubíc a výfukových otvorov. Tie udržujú vnútorné časti chladné, zatiaľ čo sa tepelné mazivo z tekutého kovu na procesore stará o lepšie vyžarovanie tepla, aby stroj pracoval na maximálny výkon.

Kompletná konektivita a ovládanie

Hráči majú plnú kontrolu nad klávesmi vďaka klávesu PredatorSense™, ktorý umožňuje bezproblémové prispôsobenie RGB osvetlenia jednotlivých klávesov, nastavenie užívateľského rozhrania, systémov riadenia a ďalších funkcií v špeciálnej aplikácii PredatorSense. Predator Triton 16 beží na operačnom systéme Windows 11, je vybavený technológiou Intel Killer DoubleShot Pro (E2600 + Wi-Fi 6E 1675i), veľkorysým množstvom funkčných portov, vrátane dvoch portov USB 3.2 Gen 2, HDMI 2.1, portu USB typu C s rozhraním Thunderbolt™ 4 a čítačky kariet Micro SD™. Navyše mu jeho čítačka odtlačkov prstov s podporou Windows Hello poskytuje dodatočnú ochranu a prístupnosť.

Cena a dostupnosť

Predator Triton 16 (PT16-51) bude v oblasti EMEA k dispozícii v septembri za cenu od 2 299 €.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk