Ak si kúpite novú AMD kartu, tak dostanete zaujímavú nádielku hier

Ak si kúpite novú AMD kartu, tak dostanete zaujímavú nádielku hier

 

Nový mesiac = nová ponuka.

31. decembra 2019 vypršala stará ponuka spoločnosti AMD, ktorá pri kúpe svojich RX 5xxx kariet ponúkala zákazníkom ako bonus niekoľko hier. Kódy mohli byť uplatnené do 30. januára a zdá sa, že túto ukončenú ponuku čoskoro nahradí nová.

Tvrdí to leaknutý slide, ku ktorému sa dostal portál Videocardz, ktorý nám prezradil aké hry dostanete k akým kartám. A nádielka bude celkom bohatá.

  • Ak si kúpite grafické karty RX 5700XT alebo RX 5700, tak dostanete Monster Hunter World: Iceborne Master Edition, ktorý obsahuje základnú hru a aj expanziu. Ďalej sa dočkáte očakávaného remaku Resident Evil 3 a taktiež dostanete predplatné Xbox Game Pass na PC na tri mesiace.
  • Ak si kúpite grafickú kartu RX 5500XT, tak dostanete remake Resident Evil 3, Ghost Recon Breakpoint, Warcraft 3: Reforged a 3 mesiace Xbox Game Pass na PC.

AMD samozrejme upozorňuje, že ponuka platí len u vybraných partnerov a môže sa meniť v závislosti na regióne. Taktiež upozorňuje, že čas na získanie hier a Xbox Game Pass máte od 4. februára do 25. apríla 2020, pričom kódy na hry musia byť použité do 25. mája a kódy na Xbox Game Pass musia byť použité do 30. júna.

Celú ponuku nájdete na obrázku nižšie.

Zdroj: Videocardz

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk