Synology predstavuje DiskStation DS1019+ a DS2419+

Synology predstavuje DiskStation DS1019+ a DS2419+

 

DiskStation DS1019+ ponúka vynikajúci výkon a možnosti rozšírenia a je tou správnou voľbou pre malé kancelárie a nadšencov do IT a DS2419+ umožňuje malým a stredným podnikom zvládať rýchlo rastúce objemy dát z rôznych aplikácií.

DiskStation DS1019+

Rozšíriteľná konštrukcia zariadenia DS1019+ umožňuje bezproblémové rozširovanie úložiska s minimálnym úsilím a zariadenie je tak ideálnym riešením pre zdieľanie súborov, zálohovanie dát a ich obnovu. Predinštalovaný pamäťový modul s dvomi kanálmi o veľkosti 8 GB a podpora medzipamäte NVMe SSD zabezpečuje, že bude mať zariadenie DS1019+ dostatočný výkon pre aplikácie s vysokou intenzitou vstupu/výstupu a pre nasadenie virtualizácie.

  • Škálovateľné úložisko: Až na 140 TB pomocou jednej rozširovacej jednotky
  • Dvojkanálová pamäť: Obsahuje dva pamäťové moduly o veľkosti 4 GB (celkom 8 GB pamäte)
  • Dva vstavané sloty M.2 SSD: Zvýšenie hodnoty náhodnej IOPS pomocou medzipamäte NVMe SSD
  • Vysoký výkon: ponúka sekvenčnú priepustnosť šifrovaných dát cez 225 MB/s pri čítaní a zápise

Ideálna knižnica multimédií

Vďaka podpore prekódovania videa v 4K rozlíšení v dvoch kanáloch v reálnom čase ponúka zariadenie DS1019+ pozoruhodný zážitok pri prenose dátového streamu a zdieľaní videa v Ultra HD rozlíšení. Môžete rovnako využívať technológiu rozpoznávania obrázkov ponúkanú službou Synology Moments, ktorá automaticky a bezpracne usporiada vaše cenné spomienky.

Pracuje so systémom DiskStation Manager

Zariadenie DS1019+ využíva systém DiskStation Manager, pokročilý a intuitívny operačný systém pre zariadenia Synology NAS ponúkajúci kvalitné aplikácie zvyšujúce zabezpečenie dát a produktivitu práce. Spoločnosť Synology získala celý rad mediálnych ocenení, napríklad popredné miesto v kategórii stredne rozsiahlych NAS serverov v prieskume riešení úložísk realizovaným spoločnosťou TechTarget a osem rokov za sebou prvé miesto v ankete Voľba čitateľov webového magazínu PC Mag Readers.


DiskStation DS2419+

Kľúčové funkcie:

  • Rozsiahly a škálovateľný priestor úložiska zrovnateľný so štandardnými rackovými servermi: Vďaka podpore až 12 šácht na disky v jednom zariadení veľkosti stolového počítača ponúka DS2419+ ohromný úložný priestor odpovedajúci štandardnému rackovému serveru typu 2U. Pripojením jednej rozširovacej jednotky DX1215 je možné zväzok úložiska rozšíriť až na 336 TB.
  • Štvorjadrový procesor a operačná pamäť DDR4 rozšíriteľný až na 32 GB: štvorjadrový procesor taktovaný na 2,1 GHz zvládne rôzne úlohy a integrovanú pamäť typu DDR4 SODIMM je možné rozšíriť až na obrovských 32 GB.
  • Slot PCIe 3.0 flexibilne podporuje voliteľnú sieťovú kartu alebo kartu adaptéru M.2 NVMe/SATA SSD M2D18: V závislosti na spôsoboch využitia si môžu používatelia zvoliť rôzne prídavné možnosti. Okrem štyroch vstavaných portov 1GbE je k dispozícii voliteľná karta sieťového rozhrania, ktorá dokáže zvýšiť priepustnosť siete až na 1700 Mb/s. K zvýšeniu výkonu náhodné IOPS je rovnako k dispozícii karta adaptéru M.2 NVMe/SATA SSD označená ako M2D18.
  • Rozšírený súborový systém Btrfs ponúkajúci 65 000 snímkov celého systému a 1024 snímkov každej zdieľanej zložky: vďaka využívaniu súborového systému Btrfs podporuje zariadenie DS2419+ tu najnovšiu technológiu vytvárania snímkov dát. Zabezpečuje plánovateľnú a takmer okamžitú ochranu dát a zabezpečuje, že firemné dáta v zdieľaných zložkách a virtuálne počítače na jednotkách iSCSI LUN budú v bezpečí a dostupné aj v prípade havárie.

Zariadenie DS2419+ využíva systém DiskStation Manager, pokročilý a intuitívny operačný systém pre zariadenia Synology NAS ponúkajúci kvalitné aplikácie zvyšujúce zabezpečenie dát a produktivitu práce. Spoločnosť Synology získala celý rad mediálnych ocenení, napríklad popredné miesto v kategórii stredne rozsiahlych NAS serverov v prieskume riešení úložísk realizovaným spoločnosťou TechTarget a osem rokov za sebou prvé miesto v ankete Voľba čitateľov webového magazínu PC Mag Readers.

Spoločne so zariadením DS2419+ je možné zakúpiť doplnkovú službu predĺženej záruky Synology (EW202), ktorá je dostupná vo vybraných regiónoch celého sveta a ponúka až 5 rokov záruky na hardvér.

Zdroj: Synology

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk