GIGABYTE predstavuje AORUS RTX 2070 Gaming Box

GIGABYTE predstavuje AORUS RTX 2070 Gaming Box

 

GIGABYTE predstavil AORUS RTX 2070 Gaming Box, grafické riešenie s ray tracingom v reálnom čase a umelou intelignciou. AORUS RTX 2070 Gaming Box je vybavený grafickou kartou GeForce RTX 2070 s najnovšou generáciou NVIDIA Turing a vďaka najnovšiemu vysokorýchlostnému prenosovému rozhranie Thunderbolt 3 nielenže prinesie ultrabooku s rozhraním Thunderbolt 3 vysoký 3D herný výkon, ale tiež ho obohatí o ray tracing v reálnom čase a umelú inteligenciu.

AORUS RTX 2070 Gaming Box je výkonný grafický box s grafickou kartou GeForce RTX 2070 a vstavaným napájacím zdrojom s výkonom 450 W, takže sa jeho sprevádzkovanie zaobíde bez starostí aj nákladov na zostavenie ako pri samostatnej grafickej karte. Grafické jadro je chladené prispôsobeným 130 mm veľkým ventilátorom, ktorý zaisťuje vynikajúci chladiaci výkon a tichú prevádzku. Vďaka podpore rozhrania Thunderbolt 3 je toto zariadenie schopné poskytnúť výrazné zvýšenie plynulosti grafiky u notebookov pri prenose rýchlosťou 40 Gb/s. Podpora plug-and-play Thunderbolt 3 tiež umožňuje rýchle a jednoduché pripojenie bez nutnosti reštartovať počítač. Gaming Box môže tiež súčasne nabíjať pripojený notebook a to maximálnym výkonom 100W.

V porovnaní s inými externými grafickými alternatívami je herný box AORUS RTX 2070 Gaming Box kompaktný a zaberá veľmi málo priestoru pre uplatnenie v kancelárii či domácnosti. Vzhľadom k jeho malej veľkosti možno box nielen ľahko skladovať, ale tiež prenášať na cestách s pomocou tašky dodávanej s týmto produktom, čo prináša lepšiu mobilitu. K dispozícii je tiež prispôsobiteľné osvetlenie využívajúce systém RGB Fusion 2.0, ktoré svieti zvnútra boxu a možno ho synchronizovať s inými zariadeniami AORUS.

Okrem toho, že poskytuje grafický výkon, slúži AORUS RTX 2070 Gaming Box aj ako kompletné dokovacia stanica, ktorá doplňuje dnešné ultrabooky. Okrem troch výstupov DisplayPort, HDMI a USB-C (VirtualLink ) pre pripojenie až 4 externých monitorov súčasne má zariadenie na zadnej strane tiež celkom tri USB 3.0 porty pre pripojenie periférnych zariadení alebo externého úložiska. K dispozícii je tiež špeciálny port pre rýchle nabíjanie Quick Charge 3.0, ktorý umožňuje nabíjanie osobných mobilných zariadení až štyrikrát rýchlejšie ako s bežnou nabíjačkou.

Zdroj: Gigabyte

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk