Nokia 8 Sirocco dostáva update na Android 9 Pie

Nokia 8 Sirocco dostáva update na Android 9 Pie

 

Spoločnosť HMD Global, výrobca telefónov Nokia, oznámila dostupnosť aktualizácie Android 9 Pie pre model Nokia 8 Sirocco. Aké novinky prináša nová verzia operačného systému?

Nokia 8 Sirocco je tak už ôsmym smartfónom Nokia, ktorý sa dočkal aktualizácie na najnovšiu verziu operačného systému Android. Ten prináša používateľom všetky najnovšie funkcie spoločnosti Google ako napríklad funckie App Actions alebo aplikáciu Digital Wellbeing. Prvá menovaná funkcia prináša kontextové skratky ako pre vstavané aplikácie, tak aplikácie z obchodu Play. Aplikácia Digital Wellbeing vám zobrazí prehľadné štatistiky o používaní vášho smartfónu, jednotlivých aplikácií a umožňuje nastaviť denný časový limit pre ich používanie.

Nokia 8 Sirocco je kompaktný smartfón s nevšedným dizajnom, v ktorom sa spája remeselné spracovanie známe z telefónov Nokia so skvelým výkonom. Luxusný dojem podčiarkuje použitie zaobleného skla na displeji aj zadnej strane telefónu. Nechýba špičková optika fotoaparátu ZEISS a vyvážená akustika.

Zdroj: TS

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk