Nová skupina inteligentných zariadení v portfóliu Lenovo

Nová skupina inteligentných zariadení v portfóliu Lenovo

 

Ide o produkty určené na transformáciu a zlepšenie spôsobov, akými ľudia žijú, pracujú a hrajú sa. Využívajú pri tom silu inteligentnej technológie prostredníctvom Internetu Vecí (IoT) a umelej inteligencie (AI), najnovšie inovácie spoločnosti Lenovo otvárajú ľudský potenciál, umožňujú používateľom prekračovať hranice a zlepšiť svoje pripojenie.

Lenovo Smart Clock s Google Asistentom

Lenovo sa opäť spojilo s Google - tentokrát pri odhalení Lenovo Smart Clock s Google Asistentom, najnovším prírastkom do inovatívnej línie inteligentných produktov od Lenovo. Lenovo Smart Clock sú určené pre vašu spálňu, pričom vám pomôžu s večerným oddychom, naštartujú váš deň, môžu ovládať vašu inteligentnú domácnosť a vypočujete si s nimi vašu obľúbenú hudbu vďaka funkcií multi-room audio grouping. Ako najnovšie zariadenie v produktovej rade inteligentnej domácnosti Lenovo, Lenovo Smart Clock sa pridáva do neustále sa rozširujúcej zostavy produktov Lenovo Smart Display a Lenovo Smart Home Essentials, ktoré podporujú trvalý záväzok spoločnosti Lenovo uľahčovať a zjednodušovať rodinný život. Viac podrobností si prečítate v blogu o Lenovo Smart Clock.

Lenovo Smart Tabs poháňané s Amazon Alexa

V spolupráci s Amazon, Lenovo vytvorilo Lenovo Smart Tabs, novú kategóriu 2v1 tabletov, ktoré sa premenia na plne funkčné inteligentné obrazovky s Amazon Alexa. Jedná sa tak o jednoznačnú voľbu pre domácnosti a nastavujú sa pozoruhodne jednoducho. Umiestnite Lenovo Smart Tab do Lenovo Smart Dock, ktorý je zadarmo a tablet sa transformuje do inteligentného zobrazovacieho zariadenia v „show móde“ s plnohodnotným vizuálnym obrazom a ostrým, priestorovo-plným zvukom, ktorý dopĺňajú reakcie od Alexy prichádzajúce odkiaľkoľvek z miestnosti. S Lenovo Smart Tabs teraz majú domácnosti prístup k plne vybavenému AndroidTM tabletu, ktorý funguje aj ako uzol pre zariadenia inteligentnej domácnosti. Táto schopnosť robí z 2v1 tabletu a smart docku oveľa viac, než je len súčet ich častí a otvárajú sa tak nové a zaujímavé možnosti jednoduchšieho riadenia domácností. Viac podrobností si prečítate v blogu Lenovo Smart Tabs.

Štíhla a inteligentnejšia Yoga S940

Yoga S940 ultratenký Windows 10 notebook, prináša bezpečnosť a súkromie bez obetovania produktivity a pohodlia, vďaka kompletnému balíku funkcií umelej inteligencie podporujúcich Lenovo Smart Assist. S využitím umelej inteligencie, to zahŕňa možnosť automatického odfiltrovania väčšiny okolitého šumu a rozmazávania rušivých pozadí počas video hovorov. V momente, keď odvrátite svoju hlavu od obrazovky vášho monitoru, senzory Yoga S940 poháňané umelou inteligenciou dokážu detekovať vašu neprítomnosť a automaticky zamknúť displej na ochranu vašich dát, aby ich ostatní nevideli. Taktiež vás môže upozorniť, keď vám váš zvedavý sused nazerá na vašu obrazovku cez rameno, alebo vám pomôcť zvýšiť produktivitu tým, že kontextuálne presuniete otvorené okná a obsah na pripojený externý monitor, na základe vašej pozornosti, zámeru a zamerania. Nová Yoga S940 je tiež svetovo prvým notebookom s obrysovým sklom, ktoré obklopuje rámy - čím sa ešte viac zoštíhľuje žiletkovo tenký vzhľad rámov v rámci efektívneho dizajnu. Viac podrobností sa dočítate v blogu Yoga.

Buďte kreatívni na výkonnej Yoga A940

Pre umelcov a dizajnérov nie je nič lepšie, ako kreslenie s ceruzou na papier, však? Nová Yoga A940 – all-in-one desktop je tu, aby toto presvedčenie zmenila. Vytvorený pre tvorcov digitálneho obsahu, Yoga A940 s Windows 10, je výkonnou a kreatívnou paletou s voliteľným veľkým 27-palcovým 4K IPS dotykovým displejom s Dolby Vision, ktorá oživuje zábavný obsah vďaka ultrajemnej kvalite obrazu. Má otočný záves, ktorý umožňuje naklonenie displeja do pohodlného 25-stupňového režimu kreslenia, pre mimoriadnu flexibiltu a stabilitu pri kreslení, skicovaní alebo komentovaní s digitálnym perom. Tiež obsahuje Lenovo Precision Dial, ovládač, ktorý je na mieru ušitý pre dizajnérov, fotografov a kameramanov, na vytáranie presnejších výberov a úprav pre ich obsah. S AI funkciami Lenovo Smart Assist, 4K širokouhlým displejom s Dolby Vision a úchvatným jasom, kontrastom, farbou a detailom, nadupaným reproduktorovým systémom Dolby Atmos pre bohatý a dojemný zvuk, je Yoga A940 ideálnym stredobodom v každej kreatívnej domácnosti alebo pracovni. Viac podrobností si prečítajte v blogu Yoga.

Spoznajte rozdiel na Yoga C730 s AMOLED

Vybavený dvojicou JBL reproduktorov a Dolby Atmos, ktorý poskytuje pohlcujúci zvuk cez akýkoľvek pár kompatibilných slúchadiel, 15-palcový 2v1 notebook Yoga C730 dostáva vylepšenie s možnosťou až 4K AMOLED displeja. AMOLED prináša podstatne živšie zážitky z pozerania s neuveriteľným stupňom farebnosti a kontrastu pre vyššiu kvalitu rozlíšenia. Taktiež vyžaruje menej škodlivého modrého svetla – vďaka čomu uľahčuje očiam a zároveň poskytuje úžasnú kvalitu obrazu. Prenosný a výkonný, Yoga C730 obsahuje 8. generáciu procesorov Intel Core i7, Windows Ink pre plné vyuzitie digitálneho pera, Windows Hello pre okamžité prihlásenie, a inteligentné digitálne asistentky Cortana a Alexa. Viac podrobností si prečítajte v blogu Yoga.

Iba otočte a namierte s Yoga Mouse s laserovým prezentérom

Dnešní profesionáli majú pri behaní z jedného mítingu na druhý viac ako dosť vecí, ktoré musia so sebou prenášať – od vlastných notebookov, telefónov, nabíjačiek a ďalších. Vďaka uvedomeniu si týchto používateľských ťažkostí sme zjednotili dve kusy príslušenstva do jedného a vytvorili najnovšiu generáciu Yoga myši s laserovým prezentérom. S iba jedným otočením sa zmení z ergonomickej myši s až 1,600 DPI senzorom pre vysoko precízne sledovanie na každom povrchu, na plochý, plne funkčný laserový prezentér (a naopak). S najnovšou myšou Yoga v rukách už nezažijete žiadne ďalšie tápanie s množstvom zariadení pri vašej ďalšej prezentácií. Viac podrobností si prečítajte v blogu Yoga.

Lenovo Legion sa stáva ešte neľútostnejší s napumpovaným výkonom

Najnovší herný zoznam zariadení Lenovo Legion je výkonnejší ako kedykoľvek predtým – s novou radou vysokovýkonných desktopových počítačov a celou rodinou vynovených herných doplnkov a monitorov. Najnovšie herné vylepšenia rodiny Lenovo Legion zahŕňajú:

 • Neľútostné nové notebooky Lenovo Legion Y740 a Y540 s najnovšími grafickými kartami NVIDIA GeForce RTX
 • Štýlovú mechanickú klávesnicu Lenovo Legion K500 RGB a hernú myš M500 RGB
 • Ergonomický herný headset Lenovo Legion H500 Pro 7.1 Surround
 • Štýlový monitor Lenovo Legion Y27gq pre ultrarýchle, plynulé a pohlcujúce hranie
 • Vylepšenie veží Lenovo Legion T730 a T530 a herných cubes C730 a C530 s najnovšími grafickými kartami NVIDIA GeForce RTX 2060

Každý z týchto produktov je navrhnutý tak, aby poskytoval hráčom potrebnú rýchlosť a výkon, ktoré potrebujú ak chcú uspieť na najvyššej úrovni, či už doma alebo na cestách. Vieme, že hráči pochádzajú z rôznorodého prostredia, či už sa jedná o študentov alebo pracujúcich profesionálov, preto sme vytvorili nové portfólio produktov Lenovo Legion tak, aby vyzeralo skvele v obývačke rovnako ako aj v konferenčnej miestnosti. Táto herná zostava je navrhnutá tak, aby zvládla najnáročnejšie technologické výzvy a pritom si zachovala čistú estetiku, ktorá bude zapadať do každého prostredia. Viac podrobností si prečítajte v blogu Lenovo Legion.

Cena a dostupnosť v US

 • Lenovo Yoga S940 bude začínať na cene 1,699 € a dostupnosť sa očakáva od júna 2019 na www.lenovo.com a Micro Center.
 • Lenovo Yoga A940 bude dostupný od konca marca 2019 na www.lenovo.com a Best Buy. Cena zatiaľ nie je dostupná.
 • 15-palcový Lenovo Yoga C730 s AMOLED zatiaľ nemá zverejnenú cenu a dátum uvedenia.
 • 17-palcový notebook Lenovo Legion Y740 bude začínať na cene 1,999 € a 15-palcový model bude začínať na cene 1,899 €. Dostupnosť oboch sa očakáva od februára 2019 na www.lenovo.com a u vybraných predajcov.
 • 15-palcový notebook Lenovo Legion Y540 bude začínať na cene 949 € a dostupnosť sa očakáva od júna 2019 na www.lenovo.com a u vybraných predajcov.
 • Desktopy Lenovo Legion T730 a C730 s vylepšenou grafickou kartou NVIDIA GeForce RTX budú dostupné v apríli 2019. Cena Lenovo Legion T730 s Core i7 a RTX 2070 bude od 1,899 €. Cena Lenovo Legion T730 s Core i7 a RTX 2080 bude od 2,249 €. Cena Lenovo Legion C730 s Core i7 a RTX 2070 bude od 2,149 €. Cena Lenovo Legion C730 s Core i9 a RTX 2080 bude od 2, 499 €. 
 • Desktopy Lenovo Legion T530 a C530 budú dostupné v máji 2019. Cena zatiaľ nie je dostupná. 
 • Herná myš Lenovo Legion M500 RGB bude dostupná od mája 2019 na www.lenovo.com. Cena zatiaľ nie je dostupná.
 • Mechanická klávesnica Lenovo Legion K500 RGB bude dostupná od mája 2019 na www.lenovo.com. Cena zatiaľ nie je dostupná.
 • Herný headset Lenovo Legion H300 Stereo bude dostupný od mája 2019 on www.lenovo.com. Cena zatiaľ nie je dostupná. 
 • Herný headset Lenovo Legion H500 Pro 7.1 Surround Sound bude dostupný od mája 2019 na www.lenovo.com. Cena zatiaľ nie je dostupná. 
 • Monitor Lenovo Legion Y27gq bude dostupný v apríli 2019 na www.lenovo.com. Cena zatiaľ nie je dostupná.
 • Lenovo Yoga myš s laserový prezentérom bude dostupná od júna 2019 na www.lenovo.com. Cena zatiaľ nie je dostupná. 
 • ThinkPad X1 Carbon bude dostupnný od júna 2019 na www.lenovo.com a u obchodných partnerov. Cena zatiaľ nie je dostupná.
 • ThinkPad X1 Yoga bude dostupný od júna 2019 na www.lenovo.com a u obchodných partnerov.
 • Monitor ThinkVision P44w bude začínať na cene od $1,299 a dostupnosť sa očakáva od apríla 2019 na www.lenovo.com a u obchodných partnerov. Cena zatiaľ nie je dostupná. 
 • ThinkPad Thunderbolt 3 Dock druhej generácie je momentálne dostupný na www.lenovo.com.
 • Reproduktor Lenovo 700 Ultraportable Bluetooth Speaker bude dostupný od júna 2019 na www.lenovo.com. Cena zatiaľ nie je dostupná.
 • Lenovo Powered USB-C Hub bude dostupný od júna 2019 na www.lenovo.com. Cena zatiaľ nie je dostupná. 
 • Lenovo batoh bude dostupný od mája 2019 na www.lenovo.com. Cena zatiaľ nie je dostupná.
Zdroj: Lenovo

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk