Nové riešenia pre osobné ukladanie dát od Western Digital

Nové riešenia pre osobné ukladanie dát od Western Digital

 

Western Digital na prebiehajúcom veľtrhu CES 2019 predstavil celú radu inovatívnych riešení, ktoré umožňujú používateľom jednoducho uložiť, triediť a zdieľať digitálny obsah za použitia extrémnych prenosových rýchlostí.

Spoločne s novými prenosnými USB diskami SSD a cloudovou zálohovacou službou bol predstavený aj prototyp USB flash pamäte s najvyššou kapacitou na svete. Všetky tieto novinky umožňujú používateľom získať dokonalú kontrolu nad fotografiami, videonahrávkami a ďalšími dokumentmi a poskytujú väčší priestor na uloženie nového digitálneho obsahu a súčasne zabezpečujú ľahký prístup k tomuto obsahu, kedykoľvek a kdekoľvek to bude potrebné.

Spoločnosť Western Digital na veľtrhu CES 2019 mimo iné predstavila prototyp vysoko kapacitnej USB flash pamäte a nové externé SSD disky značky WD a SanDisk, konkrétne sú to:

SanDisk 4TB USB-C (prototyp): Spoločnosť Western Digital a značka SanDisk potvrdili vedúce postavenie na trhu a predstavili ďalší z míľnikov v odvetví ukladania dát, prototyp USB flash pamäte s najväčšou kapacitou na svete. V pôsobivej kompaktnej forme a malom rozmere budú k dispozícii až 4 TB úložnej kapacity.

SanDisk Extreme PRO Portable SSD: Najrýchlejší prenosný SSD disk značký SanDisk bude na trhu dostupný na jar 2019 a bude poskytovať závratnú prenosovú rýchlosť až 1 GB/s, navyše bude spĺňať normy odolnosti IP55. Tento externý disk je ideálnym riešením pre kreatívnych profesionálov, ktorí chcú rýchlo presúvať veľké súbory a spracovávať ich v reálnom čase priamo na disku.

SanDisk Flashback: Nová zálohovacia cloudová služba Flashback bude dostupná pre vybrané obľúbené USB pamäte SanDisk. Pomocou tejto služby bude možné vytvárať online cloudovú kópiu – zálohu – digitálneho obsahu z príslušných flash pamätí. Požívateľ tak bude môcť ľahko prehliadať svoje dokumenty, prehľadávať ich, triediť a zdieľať aj v prípade, že nebude mať externý disk pri sebe, alebo bude niekde zabudnutý, alebo stratený.

My Passport Go: Najnovší prírastok v oceňovanej produktovej rade My Passport s označením My Passport Go SSD ponúka až 1 TB ukladacej mobilnej kapacity v odolnom prevedení s integrovaným prepojovacím káblom a gumovým ochranným rámom. Externý SSD disk My Passport Go je ideálny pre všetkých, ktorí chcú mať na svojich cestách výkon SSD diskov.

Zdroj: WD

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk