Prichádza nová generácia flexibilných a biznis notebookov Lenovo

Prichádza nová generácia flexibilných a biznis notebookov Lenovo

 

Vo štvorici najnovších flexibilných zariadení nájdu užívatelia konvertibilné notebooky z rodiny Yoga a aj druhú generáciu inovatívneho zariadenia Yoga Book C930 - do jeho dokonalého zvuku sa zamilujete a zo sféry výkonných mobilných pracovných staníc predstavilo Lenovo dva nové prírastky: ThinkPad P1 a X1 Extreme.

Yoga Book C930: Nová generácia výkonu a kreativity

Prepíšte staré pravidlá s novou generáciou výnimočného notebooku Lenovo Yoga Book C930. Štýlové zariadenie s váhou iba 799 gramov a 9,9 mm profilom, vám bude k dispozícií v podobe hneď niekoľkých zariadení – ako výkonný notebook, multimediálny tablet, čítačka kníh, či ako poznámkový blok a grafický tablet. Elegantný vzhľad ukrýva najnovší procesor Intel Core i5 s vysokým výkonom, 4 GB RAM a až 256 GB SSD s možnosťou rozšírenia pamäte pomocou microSD karty s kapacitou až 512 GB.

Primárny 10,8-palcový QHD displej s technológiou IPS, vám poskytne verné zobrazenie všetkých farieb pre väčší zážitok z multimédií. Pri jednoduchom stlačení tlačidla sa druhý displej s technológiou e-ink v okamihu zmení na dynamickú klávesnicu s podporou viacerých jazykov, čítačku elektronických kníh alebo digitálny papier pre zachytenie všetkých vašich nákresov alebo zápisov. Pre jednoduchšiu prácu s grafickými programami a písaním poznámok, ocenia užívatelia pero Precision Pen s 4096 úrovňami prítlaku. Starosti si nemusíte robiť ani s výdržou. Yoga Book C930 zvládne až 9 hodín nepretržitej práce.

Flexibilné a výkonné notebooky Yoga

Rodina konvertibilných notebookov Yoga je už niekoľko rokov synonymom flexibilných zariadení, ktoré sa zvládnu prispôsobiť akejkoľvek situácií. Nové modely sú toho dôkazom. Pre užívateľov, ktorí hľadajú zariadenie s prémiovým dizajnom z lešteného hliníka vo veľmi ľahkom prevedení, je tu Lenovo Yoga S730. Pri váhe 1,1 kg a hrúbke iba 11,9 mm ani nepoznáte, že nejaký notebook máte v taške. Flexibilitu laptopu naviac rozširuje možnosť roztvorenia až o 180°. Ľahko prenosnému modelu nechýba batéria s výdržou až 12 hodín, takže sa môžete v kľude venovať práci či zábave aj mimo pohodlia domova alebo kancelárie.

Trojicu noviniek uzatvára vlajková loď Lenovo Yoga C930, ktorá vo svojom tenkom a odolnom hliníkovom šasi spája výkon s funkčným a moderným dizajnom. Manuálna krytka kamery sa postará o vaše súkromie pred nepozvanými návštevníkmi. O výkon sa postarajú najnovšie procesory Intel Core ôsmej generácie, 16 GB operačnej pamäte a rýchle PCIe SSD disky sa v okamihu vysporiadajú aj s tými najnáročnejšími pracovnými povinnosťami. Zážitok zo sledovania filmov na dotykovom 13,9-palcovom IPS displeji s rozlíšením 4K a podporou HDR, dopĺňa rotujúca zvuková lišta so systémom reproduktorov Dolby Atmos umiestnená priamo v otočnom kĺbe notebooku. Displej navyše ponúka 100 % gamut zobrazenia farieb. Zabudovaný stylus pre vašu kreativitu je umiestnený v nabíjacej stanici. Yoga C930 navyše vydrží až 9 hodín v režime v 4K.

Cena a dostupnosť: Yoga Book C930 bude na našom trhu dostupný od novembra za cenu začínajúcu na 1 499 Eur s DPH.  Notebook Yoga S730 bude dostupná začiatkom decembra za cenu 1 019 Eur s DPH. Notebook Yoga C930 je skladom za cenu od 1 499 Eur bez DPH.

Profesionálny ThinkPad X1 Extreme E

Pokiaľ pre svoju prácu potrebujete tenký, ľahký a pritom odolný a výkonný notebook, bude pre vás ThinkPad X1 Extreme ideálnou voľbou. Kombinácia hliníka, sklenných a karbónových vlákien použitých pri výrobe šasi, dodáva notebooku maximálnu odolnosť pred mechanickým poškodením. S najnovšími procesormi Intel Core s podporou až Core i9, diskrétnou grafickou kartou NVIDIA GeForce 1050 Ti maxQ a 64 GB RAM vás tak nikdy nenechá v štichu. Užívatelia ocenia veľkú integrovanú batériu s výdržou až 15 hodín na jedno nabitie. Vďaka technológií Rapid Charge je naviac možné získať 80 % kapacity batérie pre ďalšiu prácu už po jednej hodine nabíjania. Dôležitou súčasťou ThinkPad X1 Extreme sú prvky pre zabezpečenie všetkých vašich dát. Či už sa jedná o dva rýchle M.2 SSD disky s možnosťou zrkadlenia, o čítačku odtlačkov prstov, o čip dTPM 2.0, ktorý pomáha šifrovať vaše dáta, alebo fyzický kryt webkamery proti všetkým nepozvaným hosťom.

Výkonná stanica ThinkPad P1

Dostatočný výkon aj pre tie najnáročnějšie grafické programy vám poskytne mobilná pracovná stanica Lenovo ThinkPad P1. Tá je vybavená až po ôsmu generáciu procesorov Intel Xeon a Intel Core s možnosťou pretaktovania až na 4,4 GHz. Pridajte k tomu 64 GB operačnej pamäťe, certifikáciu pre ISV aplikácie a grafickou kartu až po NVIDIA Quadro P2000 a máte stroj, ktorý pri práci nič nezastaví. Vybavenie tohoto modelu však nie je na úkor veľkosti a váhy – ThinkPad P1 váži iba 1,7 kg a jeho hrúbka nepresahuje 18 milimetrov. Jedná sa tak o najtenšiu pracovnú stanicu Lenovo. Profesionálny výkon podporuje aj perfektné zobrazenie. ThinkPad P1 disponuje dotykovým 15,6 - palcovým IPS displejom s rozlíšením až 4K, 100% pokrytím farebného gamutu Adobe a jasom až 400 nitov. Samotný výkon ThinkPadu P1 zaisťuje charakteristické čierne prevedenie, sklenený touchpad a legendárna ThinkPad klávesnica. Pracovná stanica by stratila na svojej kompatibilnosti, pokiaľ by k nej užívatelia museli nosiť neskladný zdroj. Preto je u tohto modelu dôraz na adaptér, ktorý je o 35% menší a ľahší ako u predchádzajúcich modelov.

Cena a dostupnosť: Mobilná pracovná stanica ThinkPad P1 je na našom trhu dostupná za cenu začínajúcu na 2 499 Eur s DPH. Výkonný notebook ThinkPad X1 Extreme je k dispozícií tiež za cenu od 2 499 Eur s DPH.

Zdroj: Lenovo

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk