HyperX predal už 60 miliónov pamäťových modulov

HyperX predal už 60 miliónov pamäťových modulov

 

HyperX oznámilo, že od svojho založenia v roku 2002 dodala už viac ako 60 miliónov pamäťových modulov. Značku HyperX si obľúbili výrobcovia a nadšenci zaoberajúci sa stavbou PC, overclockeri aj herná komunita.

Od zahájenia výroby pred 16 rokmi spoločnosť HyperX neustále rozširovala svoje produktové portfólio aj trhový podiel. Značka HyperX začala byť uznávaná nielen ako dodávateľ veľmi kvalitných pamäťových produktov, ale aj ako líder v odbore herných periférií - herných slúchadiel, klávesníc, myší a podložiek pre hráčov na celom svete. Technické laboratória a team inžinierov HyperX sa zameriava na vývoj technológií, ktoré prinášajú nové výkonné pamäťové produkty na trhy s PC, mini PC i notebookmi. HyperX dodáva rad pamäťových riešení, napríklad pamäťové moduly série Predator DDR4 SDRAM pre vysoko výkonné PC zostavy, rad FURY pre hráčov, ktorí si chcú postaviť cenovo výhodný počítač a rad Impact SODIMM pre upgrade notebookov a ďalšie systémové aplikácie.

Spoločnosť HyperX je rada, že sa stala súčasťou rastúcej komunity herných nadšencov a staviteľov PC, ktorú podporuje svojimi najkvalitnejšími pamäťovými produktmi. Pokračujeme v rozvoji a podpore trhov s hernými PC i konzolami a s novými HyperX Cloud Earbuds, našimi prvými štýlovými hernými slúchadlami do uší, ako aj ďalšími perifériami sa snažíme zvyšovať svoj trhový podiel na celom svete.

Paul Leaman, viceprezident hernej divízie HyperX pre región EMEA
Zdroj: Kingston HyperX

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk